Fujitsu wymienia niebezpieczne baterie w laptopach

Fujitsu wymienia niebezpieczne baterie w laptopach
Źródło zdjęć: © IDG.pl

14.12.2009 13:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Fujitsu rozpoczyna program wymiany akumulatorów w wybranych modelach notebooków z serii AMILO, sprzedanych w okresie od kwietnia 2007 r. do czerwca 2009 r. Wadliwe baterie mogą występować wyłącznie w modelach AMILO Pa2510, Pi2512 oraz Pi2515, dlatego pozostałe laptopy z serii AMILO, AMILO Pro oraz LIFEBOOK nie zostały objęte wymianą.

Firma Fujitsu podjęła decyzję o rozpoczęciu tego programu po otrzymaniu kilku sygnałów o przegrzewających się akumulatorach i związanym z tym niebezpieczeństwie pożaru. Mając na uwadze zadowolenie i bezpieczeństwo swoich klientów, firma Fujitsu rozpoczęła program bezpłatnej wymiany akumulatorów, skierowany do tych nabywców, u których ten problem wystąpił. Jednocześnie firma zaleca posiadaczom wymienionych modeli usunięcie wadliwych akumulatorów i do czasu ich wymiany korzystanie z notebooka przy użyciu zasilacza.

Więcej informacji na temat programu, sposobu rozpoznania wadliwego modelu oraz szczegółowe instrukcje dotyczące usuwania akumulatorów są dostępne na stronie http://ts.fujitsu.com/amilo-p-batteryexchange.

Aby uzyskać dodatkowe informacje, należy skontaktować się z infolinią Fujitsu pod numerem 22 398 1362 lub 801 300 100. Numery telefonów dla poszczególnych krajów są dostępne pod adresem http://support.ts.fujitsu.com/content/servicedesk.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)