Frostpunk - nowa gra twórców hitowego "This War of Mine"

Frostpunk - nowa gra twórców hitowego "This War of Mine"

Frostpunk - nowa gra twórców hitowego "This War of Mine"
Źródło zdjęć: © 11 bits studio | 11 bits studio
30.08.2016 13:27, aktualizacja: 30.08.2016 16:23

11 bit Studios nie zamierza odchodzić od poważnych, ambitnych tematów. Survival i reakcje społeczne w trudnych warunkach życiowych będą głównym tematem ich najnowszej produkcji.

"Pierwsze pytanie brzmi - co dzieje się ze społeczeństwem w sytuacji ekstremalnego zagrożenia? W zamarzniętym świecie ludzie rozwijają technologię opartą na produkcji pary, aby przeciwstawić się skrajnemu zimnu. Organizacja społeczna w swojej aktualnej formie przestaje funkcjonować i musi się zmienić, aby ludzie mieli szansę na przetrwanie. Co oznacza ta zmiana? Czym jest kultura i organizacja, kiedy moralność staje na drodze do przetrwania? Koniec końców, potrzeba przeżycia może zmienić nas zupełnie. Czy ta zmiana czyni nas lepszymi, gorszymi, silniejszymi, słabszymi, bardziej lub mniej ludzkimi? To kwestia dyskusyjna." - takie rozważania snują autorzy w pierwszej notce prasowej dotyczącej gry.

Frostpunk kierowany będzie do dorosłych graczy, którzy szukają w grach czegoś więcej niż niekończącej się "młócki". Oprócz obietnicy przesunięcia pewnych granic jeszcze dalej niż w przypadku _ This War of Mine _, o samej produkcji nie wiemy zbyt wiele. Frostpunk ma zadebiutować na komputerach PC w 201. roku.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Te smartfony Samsunga dostaną Androida 7.0

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)