Flash Music - muzyczna rewolucja według GOODRAM

Flash Music - muzyczna rewolucja według GOODRAM

Flash Music - muzyczna rewolucja według GOODRAM
Źródło zdjęć: © wilk.com.pl
01.08.2010 00:50, aktualizacja: 01.08.2010 01:23

Już 6 sierpnia, 6 albumów polskich i zagranicznych gwiazd zostanie wydanych na cyfrowych nośnikach w formie Flash Music. - Uwolnij muzykę, to hasło promujące muzykę na kartach pamięci...

Jedyny producent pamięci komputerowych w Europie, polska firma Wilk Elektronik SA wraz z wytwórniami Universal Music Polska i Magic Records zaprezentował nową markę – Flash Music. Jest to muzyka zapisana na popularnych kartach pamięci microSD GOODRAM.

Już 6 sierpnia, 6 albumów polskich i zagranicznych gwiazd zostanie wydanych na cyfrowych nośnikach w formie Flash Music. _ Uwolnij muzykę, to hasło promujące muzykę na kartach pamięci _ –. wyjaśnia Wiesław Wilk, prezes Wilk Elektronik SA. Brak zabezpieczeń DRM ma pozwolić na swobodne odtwarzanie tej samej karty w rozmaitych urządzeniach, takich jak telefony komórkowe, odtwarzacze MP3, netbooki, tablety, kino domowe, czy sprzęt car-audio.

Utwory zostały zapisane w formacie MP3. w jakości 320kbps. Każdy z sześciu albumów wydanych w formie Flash Music został utrwalony na kartach pamięci GOODRAM o pojemności 2GB. Blisko trzykrotnie większa pojemność – w porównaniu ze zwykłymi płytami CD, pozwoliła na umieszczenie specjalnych dodatków. Pozostała na karcie pamięci wolna przestrzeń może być dowolnie wykorzystana przez użytkownika.

Producent zapewnia, że już wkrótce to sami użytkownicy będą mogli zadecydować, jaka muzyka pojawi się na kolejnych składankach Flash Music. Podobnie jak wszystkie produkty GOODRAM, karty pamięci z muzycznymi albumami objęte są wieczystą gwarancją. Sugerowana cena detaliczna wynosi 4. zł.

Lista albumów, które 6 sierpnia ukażą się w formacie Flash Music:

1. _ KOMBII – O MIŁOŚCI _
2. _ URSZULA – DZIŚ JUŻ WIEM _
3. _ TIËSTO – KALEIDOSCOPE _
4. _ SCHILLER – ATEMLOS _
5. _ SIMPLY RED – SONGS OF LOVE _
6. _ RÓŻNI WYKONAWCY - FLASH MUSIC SUMMER HITS _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)