Firefox 3 - znamy datę premiery

Firefox 3 - znamy datę premiery

Firefox 3 - znamy datę premiery
12.06.2008 10:00, aktualizacja: 12.06.2008 11:27

W serwisie Mozilla Developer Center pojawiła się oficjalna informacja o dacie premiery najnowszej wersji przeglądarki Firefox.

Zgodnie ze wspomnianą deklaracją, jaką można znaleźć na - Mozilla Developer Center

finalne wydanie trzeciego Firefoksa ukaże się w najbliższy wtorek, czyli 17 czerwca.

Przedstawiciele Fundacji Mozilla przekonują: "Mamy wiele wskaźników, które pomagają nam zrozumieć, kiedy produkt jest gotowy do udostępnienia: opinie o wydaniach przedpremierowych, ekscytacja społeczności i prasy, dostępność kompatybilnych dodatków i duża, aktywna społeczność beta testerów pomagają nam zyskać pewność, że wydanie [nr 3 - redakcja] jest kompatybilne ze wszystkimi stronami internetowymi."

"Załóżcie swoje imprezowe kapelusze i przygotujcie się do pobierania Firefoksa 3 - najlepszej przeglądarki internetowej. Kropka" - czytamy w oświadczeniu.

Firefox 3 ukaże się po 34 miesiącach intensywnych prac. Dopełnieniem cyklu rozwojowego programu były trzy wersje typu Release Candidate. Pomiędzy pierwszą z nich a wydaniem ostatecznym minie dokładnie miesiąc, gdyż RC1 zostało przez Mozillę udostępnione 17 maja - http://www.pcworld.pl/news/151956.html. Aplikacja w tym stadium cechowała się lepszą wydajnością, stopniem zużycia pamięci i szybkością pracy, jak też zmodyfikowanym wyglądemi. Z uwagi jednak na wykrycie 10 poważnych błędów - http://www.pcworld.pl/news/152824.html ( z czego trzy uznano za krytyczne ) 5 czerwca pojawiła się druga wersja RC - http://www.pcworld.pl/news/154240.html. W środę 11 czerwca udostępniono Release Candidate 3 - http://www.pcworld.pl/news/155017.html.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)