"Filmy i telewizja Google Play" na telewizorach LG

"Filmy i telewizja Google Play" na telewizorach LG
Źródło zdjęć: © mat. prasowy

08.12.2016 15:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Każdy, kto ma w domu nowoczesny i cienki odbiornik telewizyjny LG z innowacyjną platformą multimedialną Smart TV może skorzystać z najnowszych treści na ekranie swoich odbiorników telewizyjnych. Niedawno w ofercie producenta pojawiła się ciekawa usługa - "Filmy i telewizja Google Play".

Posiadacze telewizorów LG Smart TV uzyskają dostęp do ciekawej usługi "Filmy i telewizja Google Play". Dzięki niej będą oni mogli oglądać tysiące filmów oraz programów telewizyjnych. Warto zaznaczyć, że usługa ta jest kompatybilna z systemem LG webOS dla telewizorów Smart TV (a także z pozostałymi systemami operacyjnymi LG - NetCast 4.0 oraz 4.5), dzięki czemu wszystkie treści mogą być odtwarzane zarówno w jakości HD, jak i SD.

W ramach usługi "Filmy i telewizja Google Play" widzowie mogą wypożyczać lub kupować filmy oraz programy telewizyjne z oferty głównych hollywoodzkich wytwórni filmowych. Wszystkie treści są udostępniane w chmurze, dzięki czemu użytkownicy mogą je odtworzyć w dowolnym momencie, a także skorzystać z ciekawych funkcji takich jak wstrzymywanie, przewijanie, a także oglądanie ich na ekranie wybranych urządzeń mobilnych.

_ "Rynek telewizorów Smart TV rozwija się gwałtownie, czemu towarzyszy ogromne zapotrzebowanie na nowe treści wysokiej jakości. Zaspokojenie tego zapotrzebowania jest dla firmy LG niezwykle ważne. Podobnie wielką wagę przywiązujemy do zapewniania najwyższej możliwej jakości obrazu na ekranach telewizorów z systemem webOS. Nasza ścisła współpraca z firmą Google będzie bardzo pomocna przy spełnianiu wysokich oczekiwań użytkowników telewizorów LG Smart TV." _ - powiedział In-kyu Lee, wiceprezes oraz szef oddziału telewizorów i monitorów w dziale Home Entertainment firmy LG.

Począwszy od listopada usługa Google Play Movies będzie dostępna w telewizorach LG Smart TV w 10. krajach, przy czym jako pierwsi będą mogli z niej korzystać użytkownicy z USA, Wielkiej Brytanii, Australii oraz Kanady.

_ Źródło: LG / WP / AG _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także