Festiwal technologii coraz bliżej. Trwają zapisy na infoShare.

Festiwal technologii coraz bliżej. Trwają zapisy na infoShare.

Festiwal technologii coraz bliżej. Trwają zapisy na infoShare.
Źródło zdjęć: © materiały partnera | materiały partnera
24.03.2016 11:18, aktualizacja: 24.03.2016 11:59

Po raz 10. do Gdańska zjadą specjaliści branży tech, inwestorzy oraz startupowcy zcałego świata. Wszystko za sprawą infoShare– największej w Europie Środkowo-Wschodniej konferencji technologicznej, któraodbędzie się w dniach 18-20 maja br. Rejestracja uczestników odbywa się on-line.

**Po raz 10. do Gdańska zjadą specjaliści branży tech, inwestorzy oraz startupowcy z całego świata. Wszystko za sprawą infoShare– największej w Europie Środkowo-Wschodniej konferencji technologicznej, która odbędzie się w dniach 18-20 maja br.[ Rejestracja

]( #57007836 ) uczestników odbywa się on-line.**

Organizatorzy wydarzenia, które w tym roku ponownie zagości w halach Amber Expo, spodziewają się rekordowej frekwencji – minimum pięciu tysięcy uczestników, którzy przybędą do Polski z całego świata. – Już w pierwszym miesiącu zapisów osiągnęliśmy wynik około półtora tysiąca zarejestrowanych osób i ta liczba stale rośnie – mówi Grzegorz Borowski, organizator infoShare.

Program imprezy jest obszerny. Jego podstawą pozostają prelekcje reprezentantów największych firm oraz innowatorów, których projekty osiągnęły globalny sukces.Podczas ich wystąpień oraz profesjonalnych warsztatów uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę z dziedziny technologii informatycznych i nowych mediów. Swoje mowy wygłoszą m.in. Jon von Tetzchner (twórca przeglądarek Vivaldi i Opera), Kevin Goldsmith (Dyrektor Technologiczny Spotify), Jeff Szczepanski (Dyrektor Operacyjny platformy Stack Overflow), Jacek Świderski (Prezes Zarządu Wirtualnej Polski),Anthony Le Roux (General Manager Ubera w Europie Wschodniej), Marcin Iwiński(współzałożyciel CD Projekt) czy Mateusz Kusznierewicz (Mistrz Olimpijski oraz współtwórca ZOOM.ME). W tym roku mówcy wystąpią na pięciu scenach: Inspiracji,Technologii, Startupów, Warsztatowej oraz Liderów. Oprócz prelekcji na uczestników czeka też dziesięć warsztatów z tematyki zarówno technologicznej jak i marketingowej– mikroserwisy Java EE, scrum, analiza danych, aplikacje
serverless, Big Data, UX,gamifikacja, sprzedaż przy użyciu SM, budowanie silnej marki i zarządzanie kryzysami.

Bardzo ważną częścią infoShare jest również Startup Zone, czyli strefa organizowana przez Fundację infoShare i Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER. To właśnie tam odbędzie się jeden z największych na świecie konkursów dla startupów, w którym te staną przed szansą wygrania 20 tysięcy euro oraz zdobycia funduszy na inwestycje zpuli aż 1 miliona euro. Ponadto w strefie będą miały miejsce specjalne targi, na których nowoczesne oprogramowanie i sprzęt zaprezentuje ponad 250 wystawców. StartupZone od lat przyciąga młodych przedsiębiorców oraz inwestorów z całego świata, dla których konferencja będzie okazją do zapoznania się m.in. podczas zaaranżowanych bezpośrednich spotkań.

– W zeszłej edycji infoShare wzięło udział ponad 4 tysiące osób. To pokazuje możliwości, jakie daje Startup Zone. To tutaj startupy mogą nawiązać kontakty biznesowe, zdobyć dofinansowanie i posłuchać prelekcji specjalistów– przekonuje Małgorzata Jasnoch, CEO STARTERA.

To jednak nie koniec atrakcji, jakie będą czekać na uczestników infoSharew tym roku. Organizator na bieżąco aktualizuje agendę tegorocznej edycji o wystąpienia kolejnych mówców, jak również wydarzenia towarzyszące.Do tej pory ogłoszone zostały: Great Networking Party, czyli impreza integracyjna dla wszystkich uczestników konferencji, podczas której zaśpiewa Julia Marcell, LeadersEvent – spotkanie na Stadionie Energa Gdańsk dedykowane biznesmenom,inwestorom i menadżerom wysokich szczebli,po którym odbędzie się... wyścig galeonów na Motławie (Leaders Boat Race).Natomiast ostatniego dnia konferencji uczestnicy będą mogli wziąć udział w specjalnym rejsie po Zatoce Bałtyckiej – infoShare on the Boat.

Na stronie www.infoShare.plznajduje się panel rejestracyjny oraz wszystkie,aktualizowane na bieżąco informacje dotyczące konferencji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)