Fan Apple pisze do Microsoftu

Fan Apple pisze do Microsoftu

Fan Apple pisze do Microsoftu
Źródło zdjęć: © chip.pl
17.05.2012 10:36

Microsoft opublikował na oficjalnej witrynie Windows Phone list, jaki pochodzi ponoć od fana produktów Apple. Jego nadawca wychwala świeżo zakupioną Nokię Lumię 900.

Scott G wysłał list do dyrektora generalnego Microsoftu, Steve’a Ballmera, by pogratulować mu systemu Windows Phone. Niestety, nie wiemy, czy ów list jest autentyczny (napisany został ponoć na MacBooku Pro). Scott G jest ponoć fanem marki Apple od lat. Jak twierdzi, chciał sprawdzić alternatywy na rynku. Kupił telefon z Androidem, ale mu się nie spodobał, więc postanowił sprawdzić Windows Phone’a w formie Lumii 900.

_ - Nareszcie urządzenie, które jest przede wszystkim telefonem. Wydaje mi się, że wielu recenzentów zapomina do czego służy telefon. Jeden z moich pracowników podziękował mi za to, że pozbyłem się iPhone’a, na Lumii słychać mnie lepiej _ –. pisze Scott. Spodobała mu się również bezbłędna współpraca z systemem samochodowym, brak „śmieciowego” oprogramowania, kafelki Live Tiles i estetyka samego systemu.

Dziwna akcja marketingowa ze strony Microsoftu, zwłaszcza, że zweryfikowanie jej autentyczności jest praktycznie niemożliwe…

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Jedna decyzja Apple i Samsung traci 10 miliardów wartości"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)