Facet i odkurzanie? Philips twierdzi, że zrobił odkurzacze dla mężczyzn

Facet i odkurzanie? Philips twierdzi, że zrobił odkurzacze dla mężczyzn

Facet i odkurzanie? Philips twierdzi, że zrobił odkurzacze dla mężczyzn
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.03.2015 09:46

Odkurzacze PowerPro Duo i AquaTrio Pro marki Philips mają zmienić podejście do sprzątania niejednego faceta - no przynajmniej tego życzyłby sobie producent. Nowoczesny wygląd, szybkie efekty i niezawodność urządzeń ma przekonać brzydszą płeć do odkurzania. Czy to wystarczy?

Philips chce zachęcić mężczyzn do domowych porządków między innymi bezprzewodowym odkurzaczem PowePro Duo. Jest to urządzenie z funkcją 2w1. która umożliwia nie tylko odkurzanie podłóg w pionie, ale także mebli z użyciem odkurzacza ręcznego. Ponadto, PowerPro Duo pozwala na łatwe odkurzanie w trudno dostępnych miejscach, np. pod kanapą czy stołem. Bariery nie stanowi też przewód, gdyż po naładowaniu akumulatory umożliwiają bezprzewodowe użytkowanie urządzenia do 35 min.

A gdyby tak pójść jeszcze krok dalej i nie tylko odkurzyć, ale jeszcze umyć podłogi? Takim rozwiązaniem jest odkurzacz AquaTrio Pro FC7088. który wykorzystuje technologię Triple-Acceleration. Podczas odkurzania technologia Aqua Cyclone zbiera i usuwa rozlane płyny, brud i kurz. Z kolei przy myciu niezwykle szybkie i obracające się w przeciwnych kierunkach dwie szczotki z mikrofibry tworzą mgiełkę czystej wody, która skutecznie unosi brud i nieczystości. Dzięki przystosowaniu się do różnych kształtów podłogi i czyszczeniu nawet szczelin, obrotowe szczotki dają perfekcyjne rezultaty. Na koniec przepływ powietrza powstały w wyniku szybkiego obracania się szczotek praktycznie całkowicie suszy podłogę. W efekcie wysycha ona o 50% szybciej w porównaniu do zwykłego mycia mopem. Jedno napełnienie zbiornika wody wystarczy do wyczyszczenia ponad 60 m2.

Ceny:
Hand Stick PowerPro Duo FC6168/01 - 859 PLN
AquaTrio Pro FC7088 - 1819 PLN.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)