Facebook ulepsza przyciski w Google Chrome

Facebook ulepsza przyciski w Google Chrome

Facebook ulepsza przyciski w Google Chrome
Źródło zdjęć: © Facebook
29.06.2016 10:34, aktualizacja: 30.06.2016 11:04

Nowe wtyczki dla najpopularniejszej przeglądarki na świecie - Google Chrome przygotowali programiści z giganta społecznościowego Facebook. Przy okazji pokazali nowe przyciski

W sklepie z dodatkami do przeglądarki Google Chrome pojawiły się nowe wtyczki przygotowane przez programistów z Facebooka. Pierwsza z nich, to "Zapisz na Facebooku". Dzięki nowej funkcji przeglądarki Chrome, dowolny artykuł czy interesującą nas stronę będziemy mogli zapisać "na później". Zapisaną w ten sposób zawartość będziemy mogli znaleźć w odpowiedniej zakładce na naszym profilu na Facebooku.

Druga nakładka to przycisk "Udostępnij na Facebooku" (z ang. Share). Podobnie jak przycisk Zapisz, Udostępnij również ma ułatwić nam życie. Programiści wyszli z założenia, że skoro nie każda strona ma możliwość udostępniania treści na Facebooku - damy jej tę możliwość sami. Wystarczy pobrać odpowiednią nakładkę z Chrome Store, by za pomocą jednego kliknięcia nasi znajomi mogli zobaczyć interesująca nas treść.

Obraz
© (fot. Facebook)

Przy okazji nowych funkcji, programiści Facebooka pokazali również nowe przyciski społecznościowe, które będzie można znaleźć na stronach internetowych. Z najpopularniejszego przycisku „Lubię to”. zniknie literka „f” symbolizująca logotyp Facebooka. Zastąpi ją dobrze znany podniesiony w górę kciuk. Pokazany został również nowy projekt przycisków „Udostępnij”, „Wyślij”, „Obserwuj”, „Poleć” oraz „Zapisz”.

lop

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)