Awaria Facebooka i Messengera - problem dotyczy głównie Polski

Awaria Facebooka i Messengera - problem dotyczy głównie Polski27.01.2017 11:30
Awaria Facebooka i Messengera - problem dotyczy głównie Polski
Źródło zdjęć: © WP.PL

Facebook - największy serwis społecznościowy świata zaliczył bardzo dziwną awarię. Problemy z dostępem do portalu na komputerach stacjonarnych są w Polsce, na Litwie i w większych miastach na Ukrainie. Podobne kłopoty są z komunikatorem Messenger oraz z Instagramem.

Poważne problemy z logowaniem do Facebooka, największego portalu społecznościowego świata występują jedynie w Europie Centralnej. Podobna sytuacja jest z Messengerem – największym i najpopularniejszym na świecie komunikatorem internetowym.

Awaria Facebooka jest o tyle dziwna, problemy występują przy próbie logowania na desktopową wersję strony. Jeśli spróbujemy dostać się na mobilną wersję Facebooka, to wszystko wydaje się działać. Podobna sytuacja jest jeśli uruchomimy aplikacje mobilną.

288930266406529082
Źródło zdjęć: © Down Detector

Awaria Facebooka nie tylko w Polsce

Problemy świetnie widać w serwisie DownDetector - jeśli mapę serwisu zbliżymy na terytorium Polski widać, że najwięcej sygnałów o awarii dociera właśnie z Polski. Największe problemy z dostępem do sieci społecznościowej mogą mieć użytkownicy z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Bydgoszczy, Rzeszowa, Olsztyna, Szczecina, Białegostoku czy w Łodzi.

Problemy mogą występować również na większych obszarach Litwy oraz w większych miastach Ukrainy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)