Espon zaprasza na roadshow - cyfrowy warsztat grafika

Espon zaprasza na roadshow - cyfrowy warsztat grafika

Espon zaprasza na roadshow - cyfrowy warsztat grafika
25.09.2008 13:37

Firma Epson wraz z Eizo i Wacom zapraszają na roadshow pod hasłem "Cyfrowy warsztat grafika – pasja i kreatywność to nie wszystko...", którego celem jest zaprezentowanie grafikom najnowszych rozwiązań sprzętowych wspomagających projektowanie oraz cyfrową obróbkę obrazów. To już druga edycja tej imprezy.

Pierwsza część będzie miała charakter seminaryjny, zaprezentowane zostaną najnowsze produkty i ich możliwości. W części warsztatowej będzie można sprawdzić działanie poszczególnych urządzeń i uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące prezentowanych zagadnień.

Obraz
© Drukarka Epson Stylus Pro 9900 (fot. Epson)

Epson zaprezentuje możliwości profesjonalnych drukarek z linii Stylus Pro Ultra Chrome K3 z technologią Vivid Magenta. Pokazane zostaną także profesjonalne drukarki wielkoformatowe Epson Stylus Pro 790. i 9900 oraz tusze Ultra Chrome HDR Ink.

Roadshow rusza w październiku b.r. Seminaria odbędą się w pięciu miastach Polski: Warszawie (07.10), Katowicach (14.10), Wrocławiu (21.10), Łodzi (22.10. oraz Krakowie (28.10). Udział w spotkaniach jest bezpłatny.
Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na stronie internetowej: www.alstor.com.pl/pl/partner:szkolenia

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)