ESET otwiera nowe większe biuro w Krakowie

ESET otwiera nowe większe biuro w Krakowie02.02.2010 14:19
ESET otwiera nowe większe biuro w Krakowie

Firma ESET, producent ESET Smart Security oraz ESET NOD32 Antivirus, nieco ponad rok po otwarciu w Krakowie swojego polskiego oddziału Research & Development zmienia dotychczasową siedzibę na większą i zapowiada start nowej kampanii rekrutacyjnej.

ESET, który posiada sieć dystrybutorów w ponad 11. krajach na całym świecie i oddziały ulokowała w San Diego, Bristolu, Buenos Aires oraz w Pradze, ponad rok temu utworzyła pierwszy oddział Reseach & Development wybierając na siedzibę swojego biura Kraków. Wybór podyktowany był doskonałą renomą, jaką cieszą się polscy specjaliści branży IT na całym świecie. Jak się okazało decyzja ta była wyjątkowo trafna, a dynamiczny rozwój oddziału spowodował, że nieco ponad rok po otwarciu krakowskie biuro ESET zmienia swoją siedzibę na większą.

- Wybór Krakowa na siedzibę polskiego oddziału był strzałem w dziesiątkę. Miasto oraz marka naszej firmy są na tyle atrakcyjne, że o pracę u nas starają się osoby z całej Polski, a nawet spoza kraju - stwierdza Jakub Dębski, dyrektor polskiego oddziału Research & Development firmy ESET, w przeszłości prowadzący największe polskie projekty rozwiązań antywirusowych. -W bieżącym roku planujemy zatrudnić kilkanaście nowych osób, głównie analityków i developerów IT. Na najlepszych czekają już miejsca w naszym nowym biurze –. dodaje Jakub Dębski.

288769243485649043
Źródło zdjęć: © Jakub Dębski

Rekrutacja nowych pracowników do krakowskiego biura ESET rozpocznie się już wkrótce. Na potencjalnych kandydatów będzie czekać m.in. zadanie typu CrackMe, które wymaga zaawansowanych umiejętności informatycznych oraz wiedzy z zakresu inżynierii wstecznej. Poprawne rozwiązanie tego i kilku innych zadań zagwarantuje najlepszym kandydatom zaproszenia do udziału w kolejnym etapie rekrutacji.

Otwarcie nowego, większego biura ESET w Krakowie planowane jest na początek lutego i związane jest z bardzo szybkim jego rozwojem na tle całej struktury firmy ESET, która od lat znajduje się w gronie pięciuset najszybciej rozwijających się firm rankingu Deloitte’s Technology Fast 500. Polskie biuro oficjalnie otworzą Miroslav Trnka, CEO firmy ESET wraz z Jakubem Dębskim, dyrektorem krakowskiego oddziału R&D.

Dotychczasowa praca polskich informatyków zatrudnionych w oddziale R&D firmy ESET pozwoliła na opracowanie i wdrożenie m.in. nowych funkcjonalności wykorzystywanych obecnie w produktach ESET NOD32 Antivirus oraz ESET Smart Security, po które sięgają użytkownicy komputerów na całym świecie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)