Era znika z rynku! Szybciej, niż myślano

Era znika z rynku! Szybciej, niż myślano

Era znika z rynku! Szybciej, niż myślano
19.05.2011 15:16

Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era rozpoczyna proces zmiany marki. Era znika z rynku, a na jej miejsce wchodzi T-Mobile. Oficjalna zmiana marki nastąpi już 5 czerwca 2011. Wraz ze zmianą marki na rynku mają powić się także nowe usługi, jak choćby nielimitowane rozmowy.

Inne usługi na jakie mogą liczyć klienci to np. roaming w cenach krajowych, czy niskie ceny transmisji danych w roamingu. Nielimitowane rozmowy mają natomiast obejmować rozmowy wewnątrz sieci, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Niestety, nie wiemy jeszcze nic na temat cen. Pewne jest natomiast, że na rynku pozostanie marka Heyah oraz Tak-Tak.

Polska Telefonia Cyfrowa deklaruje, iż w ciągu najbliższych trzech tygodni dokona rebrandingu 33. swoich głównych salonów, natomiast pozostałe punkty zmienią swój wizerunek w sześć tygodni. Koszt całej operacji szacowany jest na około 100 milionów złotych.

Obraz

Nowy logotyp, którego będzie używać PTC to stylizowana litera „T”, a nowe hasło, które zastąpi dotychczasowe „Możesz więcej”. brzmieć będzie „Chwile, które łączą” (w oryginale. "Life is for sharing"). Proces rebrandingu oznacza także, że PTC uruchamia nową stronę o adresie www.t-mobile.pl.
PTC zapewnia, że zmiana z Ery na T-Mobile w żadnym stopniu nie przyniesie ze sobą utrudnień dla obecnych klientów operatora. Wszystkie dotychczasowe usługi nadal będą dostępne i aktywne, choć z czasem będą już brandowane jako T-Mobile.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)