Era kusi abonentów innych sieci

Era kusi abonentów innych sieci

Era kusi abonentów innych sieci
Źródło zdjęć: © Era
12.04.2011 09:56

Polska Telefonia Cyfrowa wprowadza promocję dla abonentów, którzy zdecydują się na przejście do sieci Era. Nie ma się czemu dziwić, gdyż ostatnie badania rynku przeprowadzone przez naszego partnera - Telepolis - wyraźnie pokazały, iż Era jako jedyny operator tracił klientów, kiedy inni notowali spore przyrosty - na czele z Orange i P4.

Polska Telefonia Cyfrowa wprowadza promocję dla abonentów, którzy zdecydują się na przejście do sieci Era. Nie ma się czemu dziwić, gdyż ostatnie badania rynku przeprowadzone przez naszego partnera - Telepolis - wyraźnie pokazały, iż Era jako jedyny operator traciła klientów, kiedy inni notowali spore przyrosty - na czele z Orange i P4.

W nowej promocji abonenci innych sieci za przeniesienie numeru do Polskiej Telefonii Cyfrowej będą przez okres 6 miesięcy premiowani 50. upustem na abonament w aktualnej promocji Dwa razy więcej. W tej ofercie oprócz pakietów danych wliczonych w taryfy klient może dodatkowo wybrać jedną z trzech opcji, która będzie dodana do wybranego przez niego abonamentu:

2 x więcej minut w abonamencie - dodatkowy pakiet minut, który można wykorzystać na połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych. Wszystkie minuty w abonamencie są wymienne na SMS, MMS, MB. Dzięki temu rozwiązaniu klient efektywnie wykorzystuje dostępne w abonamencie środki.

Sieć Rodzinna jest dostępna w bezpłatnej opcji od 2 do 6 numerów w zależności od wybranej wysokości abonamentu. Każdy z uczestników Sieci Rodzinnej otrzymuje 200. minut na rozmowy z jej pozostałymi członkami.

Tańszy telefon, w tej ofercie klient otrzymuje upust nawet do 300 złotych na zakup nowego telefonu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)