EQ.8 - najnowszy ekspres Siemens dla miłośników kawy

EQ.8 - najnowszy ekspres Siemens dla miłośników kawy

EQ.8 - najnowszy ekspres Siemens dla miłośników kawy
Źródło zdjęć: © http://www.siemens-home.pl
15.11.2013 08:52

Siemens zaprezentował nowy ekspres serii EQ. Wyróżnia się on cichą pracą, łatwością użytkowania i bardzo ciekawym designem. Producent wyposażył go w takie funkcje aroma-Intense, individualCoffee System, superSilent, czy oneTouch Function.

Zaprezentowana przez Siemensa nowa seria ekspresów EQ.8 powstała z myślą o tych, dla których picie kawy urasta do rangi codziennego rytuału.

Producent wyposażył model TE809201RW w funkcję aroma-Intense, która opiera się na dwustopniowej regulacji prędkości parzenia i dzięki przedłużeniu tego procesu pozwala otrzymać bardziej intensywny aromat kawy.

Ekspres EQ.8 wyposażony został również w funkcję zapamiętywania indywidualnych ustawień dla sześciu użytkowników. Wybierając funkcję individualCoffee System, urządzenie zachowa w menu ustawienia domowników, co pozwoli zawsze cieszyć się smakiem kawy według własnej kompozycji.

Aby zredukować hałas, szczególnie podczas najgłośniejszego momentu pracy każdego ekspresu, czyli mielenia ziaren - zastosowano izolację dźwiękową superSilent. Warstwami pianek izolacyjnych uszczelniono i wyciszono wierzchnią płytę do podgrzewania filiżanek, a także szczelinę między pojemnikiem na ziarna i obudową. W wyniku tego zabiegu najnowszy ekspres pracuje najciszej z całej serii EQ.

Obraz
© (fot. http://www.siemens-home.pl)

Siemens TE809201RW to urządzenie w pełni automatyczne. Dzięki oneTouch Function każdy rodzaj napoju jest dostępny za naciśnięciem jednego przycisku, po jego wybraniu ekspres sam zadba o cały proces zaparzania.

Urządzenie jest dostępne w cenie 653. zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)