Epson zdobywa nagrodę "Pick" w kategorii skanerów

Epson zdobywa nagrodę "Pick" w kategorii skanerów

11.12.2008 14:09, aktual.: 11.12.2008 14:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Buyers Laboratory Inc.(BLI), niezależny tester produktów
do przetwarzania dokumentów, ogłosił swoje prestiżowe nagrody „Fall 2008 Pick”
w kategorii skanerów. Nagrody są przyznawane produktom, które wypadają najlepiej
w testach oceniających czynniki, które mają znaczenie dla kupujących, m.in. niezawodność, łatwość użycia, wydajność i stosunek jakości do ceny. Najnowsza partia skanerów przetestowanych przez BLI obejmowała szeroką gamę urządzeń,
od jednostronnych skanerów dla grup roboczych do maszyn o wysokiej mocy produkcyjnej. Spośród nich skaner Epson GT-1500 został wybrany jako najlepszy w swojej klasie.

*Skaner Epsona – prostota i styl *
Wysoka niezawodność, duża łatwość obsługi oraz stosunek jakości do ceny zapewniły skanerowi Epson GT-150. nagrodę BLI „Pick” w kategorii „Wyróżniającego się płaskiego skanera jednostronnego dla grup roboczych”.

Sterownik Epsona charakteryzuje się dużą łatwością obsługi. Pozwala użytkownikom wybrać poziom funkcjonalności, redukując nieprzydatne w danej chwili opcje. „Ten skaner klasy podstawowej jest idealny dla użytkowników, którzy wymagają szybkiego, dobrego jakościowo jednostronnego skanowania za przystępną cenę. Ponadto dzięki szyfrowaniu PDF o rozdzielczości 120. dpi oraz funkcjom wspierającym skanowanie fotografii, takim jak redukcja mocy, GT-1500 oferuje wyższy współczynnik ceny do wartości”, podkreśla Reider z BLI.

Obraz
© (fot. Epson)

Sterowniki Twain i ISIS oraz innowacyjne rozwiązanie Epson Event Manager dołączane standardowo do nowych modeli skanerów biznesowych Epsona, umożliwiają skanowanie dokumentów do dowolnego repozytorium takiego jak np. foldery FTP. Możliwe jest także skanowanie do takiej aplikacji jak Microsoft SharePoint, do programu OCR, a nawet do drukarek lokalnych lub sieciowych —. a wszystko to za jednym naciśnięciem przycisku. Ponadto skaner GT-1500 wyposażony jest w nowe i ulepszone oprogramowanie EpsonScan.
Zestaw funkcji, takich jak maskowanie kolorów RGB czy technologia korekcji tekstu i obsługa dokumentów PDF, oprogramowanie Epson Scan Document Imaging, oszczędza użytkownikom inwestycji w drogie oprogramowanie do przetwarzania obrazu. Kolejną innowacją w skanerze Epson GT-1500 jest technologia Epson Ready Scan, która sprawia, że skaner jest gotowy do pracy od razu po włączeniu, bez potrzeby nagrzewania, co zwiększa produktywność i ogranicza pobór energii .

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)