Epson Stylus Photo PX810FW - urządzenie czterofunkcyjne dla bezprzewodowego domu

Epson Stylus Photo PX810FW - urządzenie czterofunkcyjne dla bezprzewodowego domu

Epson Stylus Photo PX810FW - urządzenie czterofunkcyjne dla bezprzewodowego domu
Źródło zdjęć: © Epson
05.11.2009 11:50, aktualizacja: 10.01.2012 12:25

Epson prezentuje Stylus Photo PX810FW, czterofunkcyjną drukarkę fotograficzną zaprojektowaną z myślą o nowoczesnych domowych wnętrzach. Urządzenie PX810FW integruje funkcje faksu z drukowaniem, skanowaniem i kopiowaniem zdjęć o wysokiej rozdzielczości i stanowi sztandarowe bezprzewodowe rozwiązanie firmy Epson dla użytkowników indywidualnych

Julian Maddock, menedżer ds. produktów w Epson Europe, powiedział: „_ PX810FW jest obecnie najbardziej zaawansowaną i funkcjonalną drukarką fotograficzną dla użytkowników indywidualnych. Imponujący panel dotykowy o przekątnej 19,8 cm sprawia, że urządzenie jest nie tylko łatwe w obsłudze, ale także łączy innowacyjną technologię z nienagannym stylem. Dzięki wbudowanej łączności Wi-Fi i Ethernet urządzenie może być współużytkowane przez wszystkich domowników _”.

Oprócz doskonałej jakości druku i inspirującego wzornictwa urządzenie oferuje szeroką gamę zintegrowanych funkcji. Dupleks pozwala oszczędzić papier poprzez druk dwustronny. Automatyczny podajnik dokumentów zwiększa komfort faksowania, kopiowania i skanowania dokumentów wielostronicowych. Automatyczne przełączanie zasobników z papierem A4 i fotograficznym oznacza, że oba typy papieru są zawsze gotowe do użycia. Urządzenie PX810FW może też bezpośrednio drukować na przystosowanych do tego płytach CD i DVD.

Obraz
© (fot. Epson)

Dodatkowe funkcje tej wielofunkcyjnej drukarki fotograficznej to m.in. możliwość oglądania, edycji i druku zdjęć bezpośrednio z karty pamięci z wykorzystaniem panelu dotykowego, bezpośredni druk z aparatów obsługujących PictBridge oraz oprogramowanie OCR (Optical Character Recognition, optyczne rozpoznawanie znaków) do skanowania tekstu. Dołączono też zestaw papierów Epson Photo Paper Pack, aby użytkownik mógł od razu przystąpić do drukowania zdjęć na papierze Epson Premium Glossy Photo Paper w formatach 10x1. cm, 13x18 cm i A4.

Epson Stylus Photo PX810FW używa głowicy drukującej Epson Micro Piezo, która w połączeniu z atramentem fotograficznym Epson Claria gwarantuje, że zdjęcia wyglądają naturalnie, barwy są wyraźne i żywe, a wydruki przewyższają jakością odbitki z zakładu fotograficznego. Zdjęcia cechują się wysoką trwałością - do 9. lat w ramce lub ponad 200 lat w albumie - a dzięki oddzielnym wkładom z atramentem wystarczy wymieniać zużyte kolory, co zmniejsza wydatki na atrament.

Epson Stylus Photo PX810FW - kluczowe cechy i funkcje:
• Modna konstrukcja pasująca do nowoczesnych wnętrz
• Skanowanie, kopiowanie i drukowanie zdjęć o wysokiej rozdzielczości oraz funkcje faksu
• Duży, ułatwiający obsługę urządzenia panel dotykowy o przekątnej 19,8cm
• Zintegrowana łączność bezprzewodowa i Ethernet do wspólnego drukowania, skanowania i faksowania
• Faksowanie, kopiowanie i skanowanie wielu stron z wykorzystaniem automatycznego podajnika dokumentów
• Oszczędność papieru dzięki automatycznemu drukowi po obu stronach arkusza
• Automatyczne przełączanie zasobników z papierem A4 i fotograficznym
• Bezpośredni druk na przystosowanych do tego płytach CD i DVD
• Błyszczące, trwałe zdjęcia dzięki atramentowi fotograficznemu Epson Claria
• Ekonomiczne, oddzielne wkłady z atramentem - wystarczy wymienić zużyty kolor
• Zgodność z normą ENERGY STAR
• Sugerowana cena brutto: 1299 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)