Epson Stylus Photo PX700W: nowe urządzenie wielofunkcyjne

Epson Stylus Photo PX700W: nowe urządzenie wielofunkcyjne

Epson Stylus Photo PX700W: nowe urządzenie wielofunkcyjne
05.09.2008 14:58, aktualizacja: 05.01.2012 08:20

Firma Epson wprowadziła do sprzedaży nowe urządzenie wielofunkcyjne Stylus Photo PX700W. Zaawansowane funkcje w połączeniu z wysoką jakością Epsona sprawiają, że PX700W jest doskonałą drukarką domową zarówno dla początkujących fotografów, jak i doświadczonych użytkowników lustrzanek cyfrowych. Minimalistyczna konstrukcja z czystymi liniami i czarnym, błyszczącym wykończeniem doskonale pasuje do każdego wnętrza.

Stylus Photo PX700. wykorzystuje głowicę drukującą Epson Micro Piezo™, która w połączeniu z atramentem fotograficznym Epson Claria™ gwarantuje naturalność obrazu i klarowność kolorów, a zdjęcia drukowane w ciągu zaledwie 17 sekund przewyższają jakością odbitki z zakładu fotograficznego.

Obraz
© (fot. Epson)
  1. procent europejskich gospodarstw domowych posiada aparat cyfrowy, więc możliwość samodzielnego druku zdjęć, które dorównują lub przewyższają jakością odbitki z zakładu fotograficznego, stanowi ważny element współczesnego stylu życia. Epson Stylus Photo PX700W może drukować fotografie z bardzo wysoką rozdzielczością i za niewielką cenę, ponieważ dzięki oddzielnym wkładom wystarczy wymienić zużyty kolor.

To nowoczesne, funkcjonalne i atrakcyjne urządzenie pozwala drukować zdjęcia bezpośrednio z aparatu obsługującego PictBridge albo ze zintegrowanego czytnika kart pamięci. Dwa wbudowane zasobniki na papier pozwalają przygotować do użytku zarówno papier zwykły, jak i fotograficzny.

Stylus Photo PX700. oferuje zintegrowaną łączność Wi-Fi i Ethernet, więc można uzyskać do niego dostęp z dowolnego miejsca domu. Urządzenie ma kompaktową konstrukcję i wbudowane funkcje skanera oraz kopiarki. Może drukować również na płytach CD i DVD.

Epson Stylus Photo RX700W — kluczowe cechy i funkcje:
• Zintegrowana łączność Wi-Fi i Ethernet
• Stylowe, nowoczesne wzornictwo
• Niewielkie wymiary
• Łatwy w użyciu, kolorowy ekran LCD o przekątnej 6,3 cm
• Drukowanie na różnorodnych nośnikach, od papieru zwykłego do błyszczącego, a nawet na płytach CD i DVD
• Skaner o rozdzielczości 2400 dpi
• Oddzielnie wkłady z atramentem oszczędzają pieniądze - wystarczy wymienić zużyty kolor

Epson Stylus PX700W – sugerowana cena detaliczna z VAT: 79. zł

Atrament fotograficzny Epson Claria

Epson Claria to trwały, sześciokolorowy atrament barwnikowy, który pozwala drukować zdjęcia o jakości przewyższającej odbitki z zakładu fotograficznego i idealnie nadaje się do druku fotografii z najnowszych lustrzanek cyfrowych i aparatów kompaktowych. Atrament fotograficzny Epson Claria™zapewnia szeroką gamę kolorów i płynną gradację barw. Zdjęcia wydrukowane atramentem Claria wytrzymują do 200 lat w albumie fotograficznym i do 98 lat w ramce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)