Epson Stylus Office B1100 - szybka drukarka do domu i małej firmy

Epson Stylus Office B1100 - szybka drukarka do domu i małej firmy

Epson Stylus Office B1100 - szybka drukarka do domu i małej firmy
05.10.2009 12:39, aktualizacja: 05.10.2009 13:00

Firma Epson wprowadza do sprzedaży Epson Stylus Office B1100, drukarkę łączącą wszystkie zalety atramentowej technologii Epsona z możliwością druku w formacie A3+. Uzupełnieniem obsługi większych formatów papieru jest szybkość kolorowego druku biurowego oraz oddzielne wkłady atramentowe o wysokiej pojemności, które znacznie ograniczają koszty

Epson Stylus Office B110. umożliwia przygotowywanie atrakcyjnych materiałów reklamowych dla klientów, ale równie dobrze nadaje się do precyzyjnego druku codziennych dokumentów biznesowych. Kombinacja głowicy drukującej Epson Micro Piezo i atramentu DURABrite Ultra zapewnia laserową jakość tekstu i żywe kolory na szerokiej gamie nośników. Atrament szybko schnie i jest odporny na wilgoć oraz rozmazywanie. Wszystkie te rezultaty można uzyskać przy szybkości druku sięgającej 30 stron na minutę.

Obraz
© (fot. Epson)

Oddzielne wkłady atramentowe o wysokiej pojemności pozwalają wydrukować więcej stron i zapewniają koszt druku strony zbliżony do drukarki laserowej. Oznacza to rzadsze wymiany wkładów i bardziej ekonomiczny druk biznesowy.

Użytkownicy drukarki B110. docenią też środowiskowe zalety technologii atramentowej. Drukarka nie wymaga wstępnego nagrzewania i cechuje się niskim zużyciem energii, oferując wysoką wydajność przy niższej emisji dwutlenku węgla niż w przypadku rozwiązań laserowych.

Epson Stylus Office B1100 - kluczowe cechy i funkcje:
• Wydruki kolorowe formatu A3+
• Duża szybkość druku z jakością biznesową: do 30 stron na minutę
• Niski koszt druku dzięki pojemnym, oddzielnym wkładom z atramentem Epson DURABrite Ultra
• Zgodność z normą ENERGY STAR - niski pobór mocy, oszczędność energii i ochrona środowiska
• Sugerowana cena detaliczna z podatkiem VAT: 829 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)