Epson przedstawia szybkie sieciowe urządzenie wielofunkcyjne dla małego biura

Epson przedstawia szybkie sieciowe urządzenie wielofunkcyjne dla małego biura

27.08.2009 12:38, aktual.: 10.01.2012 12:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Epson prezentuje Stylus Office BX310FN - niezawodne i wydajne rozwiązanie dla użytkowników domowych oraz małych biur. BX310FN to wielofunkcyjna, ekonomiczna, łatwa w użyciu drukarka atramentowa ze zintegrowanym skanerem, kopiarką, faksem i obsługą Ethernetu, która nie zajmuje wiele miejsca, a znacznie zwiększa wydajność pracy. Urządzenie, które można łatwo podłączyć do istniejącej sieci, tworzy doskonałe jakościowo wydruki z maksymalną szybkością 38 stron na minutę

Dzięki głowicy drukującej Epson Micro Piezo oraz atramentowi DURABrite Ultra urządzenie BX310FN drukuje tekst o jakości laserowej i kolorowe zdjęcia oraz dokumenty odporne na wodę, a nawet pisanie markerem. Wydajne, oddzielne wkłady z atramentem pozwalają wydrukować więcej stron i oferują koszt druku jednej strony porównywalny z drukarką laserową. Oznacza to rzadsze zmiany pojemników i bardziej ekonomiczny druk.

Obraz
© (fot. Epson)

Epson Stylus Office BX310FN posiada automatyczny podajnik dokumentów na 3. arkuszy, który ułatwia kopiowanie i faksowanie dokumentów wielostronicowych. Kolejnym rozwiązaniem zwiększającym wydajność pracy jest pięć programowalnych przycisków szybkiego wybierania numerów. Intuicyjny interfejs uzupełniają oddzielne przyciski kopiowania, skanowania i faksowania oraz dwuwierszowy, tekstowy wyświetlacz LCD. Faksy można również wysyłać z dowolnego komputera PC podłączonego do sieci.

Urządzenie Epson Stylus Office BX310FN jest wyposażone w port Ethernet, co ułatwia udostępnianie informacji w istniejącej sieci. Użytkownicy mogą na przykład automatycznie zapisać przeskanowany dokument w wybranej lokalizacji sieciowej. Dołączone oprogramowanie Presto! PageManager 8 jeszcze bardziej upraszcza proces skanowania dokumentów, organizowania ich i przekształcania w edytowalny tekst (OCR)
.

Epson Stylus Office BX310FN - kluczowe cechy i funkcje:
• Kompaktowe urządzenie czterofunkcyjne
• Maksymalna szybkość druku do 38 stron na minutę
• Druk o jakości biznesowej z szybkością do 16 stron na minutę w czerni oraz 5,5 stron na minutę w kolorze (ISO/IEC 24734)
• Łączność ethernetowa umożliwia współdzielenie urządzenia przez kilka osób w sieci
• Certyfikat ENERGY STAR® oznacza niższy pobór mocy, a zatem oszczędność energii i ochronę środowiska
• 30-stronicowy automatyczny podajnik dokumentów (ADF) zwiększa produktywność
• Faks z pięcioma wygodnymi przyciskami do szybkiego wybierania często używanych numerów
• Oprogramowanie Presto! PageManager
• Skanowanie bezpośrednio do wybranego komputera PC przez Ethernet
• Wysyłanie faksów bezpośrednio z komputera PC podłączonego do sieci
• Atrament DURABrite Ultra zapewnia laserową jakość tekstu, żywe kolory, natychmiastowe schnięcie oraz wydruki odporne na wodę, rozmazanie i pisanie markerem
• Wydajne, oddzielne wkłady z atramentem zapewniają koszt druku porównywalny z drukarką laserową
• Sugerowana cena detaliczna brutto: 549 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także