EnergyPod, drzemka w biurze

EnergyPod, drzemka w biurze
Źródło zdjęć: © MetroNaps

02.08.2007 12:14, aktual.: 02.08.2007 15:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Masz wrażenie, że pracujesz wśród bohaterów serialu „The
Office”, w koło widzisz niby uśmiechnięte twarze o zmęczonych oczach.
Chcesz od tego odsapnąć choćby chwilę, lecz wyścig szczurów trwa. Dzień kończy się totalnym wypompowaniem i zmęczeniem

Masz wrażenie, że pracujesz wśród bohaterów serialu "The Office", w koło widzisz niby uśmiechnięte twarze o zmęczonych oczach. Chcesz od tego odsapnąć choćby chwilę, lecz wyścig szczurów trwa. Dzień kończy się totalnym wypompowaniem i zmęczeniem.

Firma MetroNaps ma rozwiązanie tego problemu. Urządzenie o nazwie EnergyPod to połączenie wygodnego, elektrycznie regulowanego fotela z odtwarzaczem MP3 podłączonym do systemu audio firmy Bose. W zależności od wybranej opcji jest to zestaw głośników lub słuchawki.

Obraz
© EnergyPod - zobacz galerię

By odizolować się od otoczenia, fotel wyposażono w obracaną kopułę, która tłumi dźwięk, a przy okazji zasłania widok na biuro. Dzięki czemu wewnątrz panuje półmrok. Można się nawet zdrzemnąć. EnergyPod wyposażony jest w łagodny budzik, który przypomina, że minął czas relaksu i czas wracać do pracy.Możliwość krótkiego odpoczynku i relaksu w trakcie pracy powinni docenić również pracodawcy. Specjaliści potwierdzają, że 15-2. minutowa drzemka w czasie pracy pozwala zregenerować siły i dodać energii na resztę dnia. Dzięki temu wydajność i kreatywność pracowników pozostaje przez cały dzień pracy na podobnym poziomie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)