Energizer pomoże uwiecznić zimę na zdjęciach

Energizer pomoże uwiecznić zimę na zdjęciach
Źródło zdjęć: © Energizer

26.01.2010 10:18, aktual.: 26.01.2010 13:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za oknem -20 stopni, promienie słońca pięknie oświetlają zaśnieżony krajobraz. Wielu
z nas pakuje do plecaków aparaty cyfrowe i wyrusza w zimowy plener fotograficzny. I tu czeka nas niemiła niespodzianka. Najpopularniejsze baterie alkaliczne, którymi zasilane są cyfrowe aparaty fotograficzne tracą w skrajnie niskich temperaturach swoje właściwości i uniemożliwiają zrobienie zdjęć. Firma Energizer znalazła sposób na zrobienie dobrego zimowego zdjęcia – wystarczy wyposażyć aparat w baterie litowe Energizer Ultimate Lithium.

Za oknem -20 stopni, promienie słońca pięknie oświetlają zaśnieżony krajobraz. Wielu z nas pakuje do plecaków aparaty cyfrowe i wyrusza w zimowy plener fotograficzny. I tu czeka nas niemiła niespodzianka. Najpopularniejsze baterie alkaliczne, którymi zasilane są cyfrowe aparaty fotograficzne tracą w skrajnie niskich temperaturach swoje właściwości i uniemożliwiają zrobienie zdjęć. Firma Energizer znalazła sposób na zrobienie dobrego zimowego zdjęcia - baterie litowe Energizer Ultimate Lithium.

Baterie litowe zachowują swoje właściwości w ekstremalnym przedziale temperatur - od -40°C do +60°C i umożliwiają zrobienie dobrego zdjęcia w czasie zimowego przejścia w górach, na stoku narciarskim czy... w styczniu 201. roku w Warszawie. "Dzięki bateriom Energizer Ultimate Lithium nie muszę się obawiać że w najmniej odpowiednim momencie aparat lub lampa błyskowa odmówią mi posłuszeństwa" - mówi Adam Brzoza, pochodzący z Zakopanego fotograf przyrody współpracujący z największymi magazynami podróżniczymi. "Wystarczy, że załaduję komplet baterii litowych do specjalnej przystawki do aparatu - battery grip i mogę korzystać z mojej lustrzanki w czasie kilkudniowych zimowych wypadów w góry".

Obraz
© (fot. Energizer)

Energizer Ultimate Lithium - ekstremalna wydajność i trwałość

Odznaczające się piętnastoletnim okresem przydatności do użycia, produkowane w najpopularniejszych rozmiarach AA i AAA baterie Energizer charakteryzują się także wyjątkową trwałością –. umożliwiają wykonanie nawet do 630 zdjęć na zaledwie jednym komplecie baterii. Dla porównania – aparat cyfrowy zasilany bateriami alkalicznymi wykona tylko do 90 zdjęć. Fotografujący przyrodę docenią także ich niewielki ciężar – baterie Energzier Ultimate Lithium są o 33% lżejsze od baterii alkalicznych w tym samym rozmiarze.

Obraz
© (fot. adam-brzoza.com)

(zdjęcie zostało wykonane przez Adama Brzozę w Zakopanem, w dniu 2. stycznia 2010 roku, przy temperaturze -30°C)

Ceny detaliczne:
AA 4 szt. - 36,99 zł
AA 3 szt. - 21,98 zł
AAA 4 szt. - 36,99 zł
AAA 3 szt. - 21,98 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także