Empik Premium. Empik jak Netflix czy Amazon - z abonamentem

Empik Premium. Empik jak Netflix czy Amazon - z abonamentem

Empik Premium. Empik jak Netflix czy Amazon - z abonamentem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Adam Bednarek
19.08.2019 11:41, aktualizacja: 19.08.2019 12:26

Empik startuje z nową abonamentową usługą - Empik Premium. Comiesięczna opłata da dostęp do zniżek i specjalnych ofert.

Żyjemy w erze abonamentów. Płacimy nie tylko za usługi wideo, muzykę czy gry, ale coraz częściej za kino czy nawet dostawę na Allegro. Modę na abonament widzi także Empik, który startuje z nową usługą - Empik Premium.

Empik Premium - co daje?

Empik Premium to przede wszystkim zniżki w sklepach - będąc członkiem "klubu" zapłacimy 15 proc. mniej za zakupy w salonach i 20 proc. mniej kupując na stronie empik.com. Do tego dochodzą jeszcze "superoferty" oraz "3 proc. zwrotu na konto empik.com, już od drugiego miesiąca korzystania z usługi".

Empik Premium to również darmowa dostawa. Chociaż z haczykiem. Jak czytamy na stronie, dotyczy zamówień "powyżej 40 zł dla produktów oznaczonych premium dostępnych na platformie empik.com".

Płacący abonament otrzymują także pakiet audiobooków i ebooków za 0 zł, możliwość wcześniejszego i tańszego kupna biletów na koncerty oraz - co wydaje się najciekawszą opcją - 20 proc. zniżki do kin Helios.

Empik Premium - ceny abonamentu

Miesięczny dostęp do Empik Premium kosztuje 9,99 zł. Zapłacimy mniej, jeśli zdecydujemy się zostać z usługą na dłużej. 6 miesięcy wyceniono na 49,99 zł (co daje nieco ponad 8 zł miesięcznie), natomiast za okres 12 miesięcy opłata wynosi 79,99 zł. Niezależnie od wybranego okresu rozliczeniowego z usługi można zrezygnować w każdej chwili. Do Empik Premium zapisać można się na stronie sklepu oraz w salonach sieci.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)