Elon Musk zaskoczy pojawiając się na E3 2019. Opowie o kosmosie, grach i samochodach

Elon Musk zaskoczy pojawiając się na E3 2019. Opowie o kosmosie, grach i samochodach

Elon Musk zaskoczy pojawiając się na E3 2019. Opowie o kosmosie, grach i samochodach
Źródło zdjęć: © East News | AFP/Peter Parks
11.06.2019 19:36

Tegoroczne targi E3 2019 zaskakują gwiazdami. Podczas konferencji Microsoftu zobaczyliśmy Keanu Reevsa opowiadającego o polskiego produkcji "Cyberpunk 2077". Z kolei w czwartek o 21:00 na scenie Bethesdy będziemy mogli zobaczyć dyrektora generalnego SpaceX - Elona Muska.

Wydawać by się mogło, że Elon Musk niewiele ma wspólnego ze światem gier. Jednak, jak Musk wielokrotnie przyznawał, że jest entuzjastą gier wideo. Podczas czwartkowego spotkania na E3 będzie rozmawiał z reżyserem Bethesdy i projektantem gier wideo - Toddem Howardem. Howarda możecie znać z takich gier, jak "Fallout", "The Elder Scrolls" i jeszcze nie wydanego "Starfield". Pojawienie się dyrektora SpaceX na E3 nie jest aż takim zaskoczeniem, jeśli przypomnimy sobie zeszłoroczny post na Twitterze, na którym Geoff Keighley pisał, że musi wraz z Bethesdą zaprosić Muska na następną konferencję.

Co prawda na spotkanie musieliśmy czekać kolejny rok, ale w końcu będziemy mieli okazję zobaczyć Elona Muska podczas targów E3. Zdaje się, że ma to związek z zapowiedzianym "Starfield", którego tematyka zdaje się być najbliższa Muskowi. "Starfield" to RPG dla jednego gracza osadzona w realiach science-fiction. To również pierwsza od 25 lat nowa marka studia. Gra pozwoli nam się wcielić w kosmicznych podróżników, a prace nad tytułem trwają już od 5 lat. Na razie nie znamy zbyt wielu informacji, ale Bethesda potwierdziła, że jest to ich priorytetowy tytuł w tym momencie.

Poniżej możecie zobaczyć teaser trailer nowej produkcji Bethesdy - "Starfield"

Można się spodziewać, że dyrektor generalny SpaceX opowie również o własnych projektach - być może więcej dowiemy się o projekcie StarLink lub o nowościach w samochodoach Tesli. Rozmowa ma potrwać około godziny, tak więc mamy nadzieję, że tematów panom nie zabraknie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)