Elon Musk wprowadzi do sprzedaży... miotacz ognia. Internauci odkryli jego plany

Elon Musk wprowadzi do sprzedaży... miotacz ognia. Internauci odkryli jego plany

Elon Musk wprowadzi do sprzedaży... miotacz ognia. Internauci odkryli jego plany
Źródło zdjęć: © The Boring Company
Arkadiusz Stando
26.01.2018 10:15

Elon Musk obiecał fanom swojej marki wprowadzenie do sprzedaży miotaczy ognia. Firma musiała tylko sprzedać 50 000 "nudnych czapek". Wygląda na to, że słowa dotrzymał.

Kilkanaście osób zgłosiło na serwisie Reddit powstanie URL boringcompany.com/flamethrower. Po jego otworzeniu, pojawia się okienko do wpisania hasła. Internauci szybko złamali szyfr "flame", które pozwalało im na dostęp do strony sklepu.

Według internautów, zdjęcie miotacza ognia jest na razie prototypem wycenionym na 600 dolarów, z zastrzeżeniem, że produkt finalny będzie lepszy. Istnieją jednak teorie, że wszystko może okazać się prima aprilisowym żartem. Według jednego użytkownika Reddit, podobno strona z URL "/flamethrower" ma zostać ukazana właśnie w kwietniu.

Około tydzień temu okazało się również, że spośród 50 000 szczęsliwych posiadaczy czapki Boring Company, zostanie wylosowane 10 osób. Elon Musk zapowiedział, że ci wybrańcy otrzymają wycieczkę po budowanym przez jego firmę tunelu pod Los Angeles. Będą mieli okazję nawet przejechać się maszyną.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)