Elon Musk chce sprzedawać "klocki Lego". Będą zrobione z kamienia

Elon Musk chce sprzedawać "klocki Lego". Będą zrobione z kamienia

Elon Musk chce sprzedawać "klocki Lego". Będą zrobione z kamienia
Źródło zdjęć: © East News | AFP
Arkadiusz Stando
27.03.2018 15:35

Elon Musk zna się na handlu, zarobił miliony dolarów sprzedając czapki, miotacze ognia i inne ciekawe, ale zapewne mało przydatne gadżety. Teraz chce sprzedawać kawałki skał, przypominające klocki lego.

Elon Musk poinformował na Twitterze o swoich nowych planach. Tym razem, będzie sprzedawać materiały budowlane tworzone ze skał wydobytych podczas kopania tunelu pod Los Angeles. Nic nie może się zmarnować, firma The Boring Company stworzy z nich coś w rodzaju ogromnych, kamiennych klocków Lego.

Nie wiadomo do końca, o co Muskowi chodzi. Podobno te ogromne klocki Lego mają być takich rozmiarów, aby dało się z nich tworzyć całe konstrukcje budowlane. Nie jest jasne, kiedy zostaną wprowadzone i ile będą kosztować.

Firma od dawna informowała na swojej stronie internetowej, że znajdzie sposób na recykling wszystkich materiałów, które zostaną wykopane. Szczególny nacisk kładą na przekształcanie ziemi w cegły użyteczne do konstrukcji budynków. Co ciekawe, często te pomysły odnoszą się do budowy struktur w rodzaju piramid. Firma rozważała również wykorzystanie nadmiaru ziemii do umocnienia podpór tunelu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)