Elektronika użytkowa Samsunga. Najchętniej wybierane modele w korzystnych cenach

Elektronika użytkowa Samsunga. Najchętniej wybierane modele w korzystnych cenach

Elektronika użytkowa Samsunga. Najchętniej wybierane modele w korzystnych cenach
Źródło zdjęć: © flickr.com
26.03.2018 12:30, aktualizacja: 26.03.2018 16:52

Podstawowe narzędzie do komunikacji, gromadzenia danych i pracy powinno być funkcjonalne, mieć dobry stosunek ceny do jakości i po prostu nam się podobać. Tak jak urządzenia Samsunga. Produkty marki są jednymi z najchętniej wybieranych przez klientów. A my znaleźliśmy te w atrakcyjnych cenach.

Wybór konsumentów – najlepsze w korzystnej cenie

W porównaniu do innych niedrogich i polecanych marek, Samsung oferuje dobrą jakość sprzętu i niezłe parametry w optymalnej cenie. Nie bez powodu urządzenia tej marki w kilku najbardziej udanych odsłonach nie tracą na popularności. Użytkownicy smartfonów Samsung często wracają do wypróbowanych modeli.

Jakość w dobrej cenie to cecha, którą szczyci się marka Samsung zwłaszcza w kategorii niedrogiej elektroniki użytkowej. 8 GB pamięci, Dual SIM, metalowa obudowa, świetny wyświetlacz i ładne, smukłe wzornictwo. Taki model smartfona Samsunga dostaniemy w cenie między 500, a 600 złotych, także w odnowionej wersji z 2017 roku.

Obraz
© Materiały prasowe

Trwała obudowa, ciekawa zawartość i niska cena – sekret smartfonów Samsunga

Na uwagę zasługują też modele z wysokiej półki. Odporność, eleganckie wzornictwo i jakość obrazu to najważniejsze wyróżniki ciekawszych smartfonów Samsunga. Matryca 5,2” Full HD wyświetla bogatą paletę barw, dbając o wysoki kontrast w każdych warunkach. Na uwagę zasługują aparaty, które wpuszczają znacznie więcej światła, co w praktyce oznacza znacznie lepszą jakość zdjęć robionych w nocy, a także są wyposażone w imponująco szybki autofocus. Popularny model Samsung Galaxy Note 8, można już kupić poniżej 4 tys. zł.

Obraz
© East News | AP/FOTOLINK

Trio XXI wieku – smartfon, smartwatch i słuchawki Bluetooth

Kompatybilny ze smartfonem Samsung smartwatch powala pozostać w łączności ze światem np. kiedy biegamy. Zegarek wyświetli powiadomienia o najważniejszych wiadomościach i wydarzeniach bez konieczności zabierana za sobą telefonu. Ostatnio pisaliśmy o przydatnych słuchawkach Bluetooth, które zestawione z odpowiednim inteligentnym zegarkiem i telefonem stworzą zgrane trio. Dzięki marce Samsung możemy skorzystać z takiego rozwiązania i nie przepłacić.

Obraz
© Materiały prasowe

Najchętniej wybierane tablety

Jasne i wyraźne – takie powinny być mobilne urządzenia do pracy i zabawy. Dzięki dużym wyświetlaczom z szybką regulacją jasności możemy z nich korzystać we wnętrzu, a potem szybko przejść w tryb pracy w pełnym słońcu.

W niezłych parametrach kupimy zarówno mały tablet, jak i urządzenie do profesjonalnego użytku na spotkaniach biznesowych. Duże, eleganckie tablety Samsunga spełniają najwyższe wymagania:

Obraz
© Fotolia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)