Elegancki smartwatch, którego bateria trzyma 30 dni? Tak, to możliwe

Elegancki smartwatch, którego bateria trzyma 30 dni? Tak, to możliwe20.03.2015 13:38
Elegancki smartwatch, którego bateria trzyma 30 dni? Tak, to możliwe
Źródło zdjęć: © Chip.pl / CNET

Wodoodporny smartwatch, którego bateria wytrzyma 30 dni bez ładowania

Smartwatche są wodoodporne do głębokości 5. metrów i posiadają monochromatyczny wyświetlacz. Na przekór dzisiejszej tendencji ekran nie jest w tym przypadku dotykowy - wszystkich operacji dokonujemy za pomocą trzech fizycznych przycisków umieszczonych z boku tarczy.

288759066090813587
Źródło zdjęć: © (fot. Chip.pl / CNET)

Paski do zegarków będzie można dopasować pod swój gust - w ofercie są skórzane i metalowe. Wyświetlacz również będzie można dowolnie zmieniać z poziomu aplikacji na smartfonie. Co istotne Vector, współpracuje ze wszystkimi systemami operacyjnymi - iOS, Androidem i Windows Phone. Interfejs jest niezwykle minimalistyczny - zamiast licznych ikonek notyfikacji, gdy otrzymamy wiadomość podświetli się cienka linia na około ekranu.

288759066090944659
Źródło zdjęć: © (fot. Chip.pl / CNET)

A co z funkcjonalnością? Tu mamy już standard. Smartwatch zmierzy nasze kroki, kalorie czy pokonany dystans, powiadomi o przypomnieniach z kalendarza, mailach, SMS-ach oraz nagłówkach z czytnika RSS. Producent wspomina też o możliwościach instalowania aplikacji zewnętrznych deweloperów - jednym z pierwszych jest Nest, dzięki któremu możliwe jest sterowanie termostatem z poziomu smartwatcha. Na uwagę zasługuje też bateria pozwalająca na 30 dni pracy na jednym ładowaniu.

Do sprzedaży trafią dwa modele zegarka - Luna *z okrągłą tarczą będzie kosztować *349 dolarów, i prostokątny Meridian za 199 dolarów. Oprócz wyglądu wersje nie będą się niczym różniły.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)