Trwa ładowanie...
d4l9wds

Elegancki smartfon na komunię. Polecane modele już od 300 zł

Na rodzicach, rodzicach chrzestnych oraz na dziadkach ciąży duża presja zarówno w kwestii odpowiedzialności za wychowanie dziecka, jak i za umilenie mu ważnego dnia stosownym prezentem. Jednym z pomysłów na praktyczny upominek jest własny telefon.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sezon komunijny już wkrótce - czas pomyśleć nad upominkiem
Sezon komunijny już wkrótce - czas pomyśleć nad upominkiem (East News, Fot: Marek Dybas/REPORTER)
d4l9wds

Ułatwia komunikację, bawi i wychowuje – prezent na komunię

Smartfon to jeden z popularnych prezentów komunijnych. Zapewnia możliwość komunikacji z dzieckiem w dowolnym momencie oraz jest przydatnym narzędziem w nauce i zabawie. Wiele dzieci właśnie z okazji komunii dostaje swój pierwszy telefon. Większość rodziców czy dziadków stawia na funkcjonalny charakter takiego upominku i jego rozsądną, niewysoką cenę. Ważne jest, aby wybrać model funkcjonalny i dobrej jakości, aby jak najlepiej posłużył dziecku.

East News

Jaki smartfon dla dziecka na komunię?

Intuicyjna, dość prosta obsługa, trwała obudowa, która zapobiegnie uszkodzeniu urządzenia w razie upadku i jasny, czytelny wyświetlacz to podstawowe (poza ceną) kryteria doboru telefonu jako upominku na komunię. Prezent w postaci smartfona ma przede wszystkim umożliwiać sprawną komunikację z dzieckiem, a w dalszej kolejności zabawę. Przyda się też do tworzenia i odtwarzania materiałów multimedialnych pomocnych w nauce i utrwali wspomnienia np. z wycieczki.

Oferty warte uwagi to smartfony uznanych marek, z korzystnymi opiniami użytkowników, bez skłonności do częstych awarii oraz z wydajnymi parametrami, które pozwolą dziecku bez problemu skorzystać z dostępnych funkcji smartfona. Ceny urządzeń odpowiednich jako prezent na komunię oscylują między 300 a 1 tys. zł.

Duże potrzeby i mało kasy — jak to pogodzić?

Do niedawna droższa elektronika użytkowa była zarezerwowana jako prezent komunijny dla zamożniejszych osób. Wiele dzieci marzyło o tym, aby z tej wyjątkowej okazji dostać np. laptop, duży elegancki tablet lub konsolę, ale w tej kategorii doradza się ostrożność. Nie każde dziecko w wieku komunijnym potrzebuje takiego urządzenia na wyłączność, a ponadto istnieje spore ryzyko uszkodzenia np. delikatnego wyświetlacza lub nadużywania konsoli kosztem czasu na naukę. Dlatego warto dobrać od razu odpowiednią osłonę dedykowaną do konkretnego modelu.

Elektronika użytkowa na prezent - smartfony

Zdarza się, że dziecko samo wybiera prezent, na który nie stać rodzica chrzestnego. To trudna sytuacja, bo zależy nam na tym, aby sprawić dziecku radość. Jeśli marzy ono o pięknym telefonie z dużym, kolorowym wyświetlaczem, jaki ma koleżanka z ławki, warto po prostu poszukać odpowiedniej okazji i np. kupić mniejszy model w odpowiednim kolorze, różowy dla dzewczynki i błękitny lub szary dla chłopca.

d4l9wds

Smartfony często drożeją tuż przed sezonem komunijnym, dlatego warto zastanowić się nad zakupem nieco wcześniej bądź nie sugerować się sugestiami sprzedawcy. Wybierzmy polecany model zawczasu, a nie będziemy zmuszeni do zakupu dostępnych urządzeń w ofercie, która tuż przed komuniami staje się dużo węższa i mniej atrakcyjna.

PAP
d4l9wds

Podziel się opinią

Share

d4l9wds

d4l9wds
Więcej tematów