Electronics Show 2020 opóźnione. Polskie targi kolejną ofiarą koronawirusa

Electronics Show 2020 opóźnione. Polskie targi kolejną ofiarą koronawirusa
Źródło zdjęć: © WP.PL | Michał Zieliński
Adam Bednarek

07.03.2020 12:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Electronics Show 2020 możemy dopisać do listy imprez, na które wpływ ma koronawirus. Impreza organizowana pod Warszawą odbędzie się w dużo późniejszym terminie.

Electronics Show 2020 zaplanowano na 8 - 10 maja 2020 roku. Organizatorzy zdecydowali się przesunąć termin targów. Nowa data to 6-8 listopada 2020 r.

Decyzja spowodowana jest oczywiście odkryciem kolejnych przypadków koronawirusa w Polsce. Jak napisano na facebookowym profilu:

W związku z pojawieniem się przypadku koronawirusa w Polsce, po konsultacjach z branżą i wystawcami, jak również z wojewódzkimi władzami sanitarnymi, mając na uwadze zdrowie naszych wystawców i odwiedzających, Zarząd Ptak Warsaw Expo podjął decyzję o przełożeniu terminu targów Electronics Show.
Electronics Show 2020

Według WHO niewiele wskazuje na to, by wirus przestał rozprzestrzeniać się do lata.

- Nie wiemy, jaka będzie aktywność lub zachowanie koronawirusa w różnych warunkach klimatycznych. Musimy założyć, że COVID-19 będzie mógł nadal się rozprzestrzeniać. Fałszywą nadzieją jest twierdzenie, że zniknie latem jak wirus grypy. Obecnie nie ma dowodów na to, że tak się stanie - powiedział dr Mike Ryan.

Electronics Show 2020 to kolejna polska branżowa impreza, która stała się ofiarą koronawirusa. Wcześniej katowickie zawody IEM 2020 odbywały się bez udziału publiczności.

Swoje konferencje zaplanowane na maj odwołali również Facebook czy Google. Pod znakiem zapytania stoją czerwcowe targi E3, chociaż organizatorzy już ruszyli z przygotowaniami.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)