Ekstremalny PC dla graczy

Ekstremalny PC dla graczy

Ekstremalny PC dla graczy
Źródło zdjęć: © HiPe PC
06.06.2007 15:30, aktualizacja: 06.06.2007 16:07

Firma HiPe PC, znana miłośnikom ekstremalnie
wydajnych komputerów, wprowadziła do swojej oferty dwa nowe zestawy
skierowane przede wszystkim do graczy: K-Tana 2.0 i Daisho 2.0 Dual PC.<

Firma HiPe PC, znana miłośnikom ekstremalnie wydajnych komputerów, wprowadziła do swojej oferty dwa nowe zestawy skierowane przede wszystkim do graczy: K-Tana 2.0 i Daisho 2.0 Dual PC.

Model K-Tana może być wyposażony w procesor Intel Core 2 Quad Extreme z zegarem 3,2GHz lub AMD Athlon FX-72/FX-74 z chłodzeniem wodnym. Do tego dwie zoptymalizowane karty graficzne NVIDIA 8800 w trybie SLI, zasilacz o mocy 1200W, do 8GB pamięci DDR2 oraz dyski twarde o łącznej pojemności do 4TB. Wszystkie komponenty znajdują się w wyciszonej obudowie z kolorowym oświetleniem neonowym. Obudowę można ponadto ozdobić wybraną grafiką.

Daisho to z kolei dwa połączone sieciowo komputery w jednej obudowie. Pierwszy z nich ma podobne parametry jak K-Tana: GeForce 8800, do 4GB RAM i 4TB dysk twardy. Drugi zestaw, wyposażony w procesor VIA Epia C7 lub Intel Merom może pełnić funkcję Media Center PC albo serwera. Ponadto jest on podłączony do dotykowego ekranu LCD i reaguje na komendy głosowe dzięki dołączonemu programowi do rozpoznawania mowy.

Dodatkowo oba modele mogą zostać wyposażone w nagrywarkę Blu-ray. Wybierając któryś z nich, należy pamiętać o tym, że cena zaczyna się od około 2600$, i w zależności od wyposażenia może tylko wzrosnąć.

Strona producenta - HiPePC

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)