"Ekstra minuty za doładowania" w TakTaku

"Ekstra minuty za doładowania" w TakTaku

12.11.2007 12:52

Od 12. listopada w TakTaku i TakTak Fonie zostanie wprowadzona nowa promocja, która premiować będzie tych użytkowników, którzy systematycznie doładowują konto.

W ramach oferty, użytkownicy TakTaka i TakTak Fona będą otrzymywali _ Ekstra Minuty _ w zamian za systematyczne uzupełnienie konta kwotą minimum 25 zł. Wartość premii to 10 minut do sieci Era i do sieci stacjonarnych wymiennych na 40 SMS-ów do sieci Era z terminem wykorzystania 7 dni.

Aktywacja oferty _ Ekstra Minuty po doładowaniu _ odbywa się w momencie jednorazowego doładowania konta kwotą minimum 25 zł. Warunkiem przyznania premii w postaci _ Ekstra Minut _ jest uzupełnienie konta kwotą minimum 25 zł w ciągu 21 dni od daty aktywacji oferty.

Jeżeli użytkownik uzyska promocyjne minuty i SMS-y z terminem ich ważności, posiadając na koncie inne niewykorzystane minuty i SMS-y z terminem ich ważności, wówczas liczba zgromadzonych minut i SMS-ów sumuje się, a data ich ważności jest wydłużana o kolejne 7 dni lub pozostaje bez zmian, jeśli data ważności poprzednio zgromadzonych jednostek była dłuższa niż 7 dni.

Maksymalna liczba zgromadzonych na koncie minut i SMS-ów w ramach premii nie może być większa niż 1500. Klient ma możliwość sprawdzenia ilości posiadanych minut i SMS-ów w ramach premii. Użytkownik ma możliwość sprawdzenia ilości posiadanych minut i SMS-ów w ramach premii poprzez kod _ 1033# _. Informacja będzie podawana w zaokrągleniu do pełnej minuty.

Premia Promocyjna zostanie dodana do konta użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od spełnienia warunku jej otrzymania. W przypadku użytkowników korzystających w momencie uzupełnienia konta z roamingu, opóźnienie w dodaniu premii do konta może trwać do 14 dni.

Promocja trwa do 31. października 2008 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)