"Ekstra minuty za doładowania" w TakTaku

"Ekstra minuty za doładowania" w TakTaku12.11.2007 12:52
"Ekstra minuty za doładowania" w TakTaku

Od 12. listopada w TakTaku i TakTak Fonie zostanie wprowadzona nowa promocja, która premiować będzie tych użytkowników, którzy systematycznie doładowują konto.

W ramach oferty, użytkownicy TakTaka i TakTak Fona będą otrzymywali _ Ekstra Minuty _ w zamian za systematyczne uzupełnienie konta kwotą minimum 25 zł. Wartość premii to 10 minut do sieci Era i do sieci stacjonarnych wymiennych na 40 SMS-ów do sieci Era z terminem wykorzystania 7 dni.

Aktywacja oferty _ Ekstra Minuty po doładowaniu _ odbywa się w momencie jednorazowego doładowania konta kwotą minimum 25 zł. Warunkiem przyznania premii w postaci _ Ekstra Minut _ jest uzupełnienie konta kwotą minimum 25 zł w ciągu 21 dni od daty aktywacji oferty.

Jeżeli użytkownik uzyska promocyjne minuty i SMS-y z terminem ich ważności, posiadając na koncie inne niewykorzystane minuty i SMS-y z terminem ich ważności, wówczas liczba zgromadzonych minut i SMS-ów sumuje się, a data ich ważności jest wydłużana o kolejne 7 dni lub pozostaje bez zmian, jeśli data ważności poprzednio zgromadzonych jednostek była dłuższa niż 7 dni.

Maksymalna liczba zgromadzonych na koncie minut i SMS-ów w ramach premii nie może być większa niż 1500. Klient ma możliwość sprawdzenia ilości posiadanych minut i SMS-ów w ramach premii. Użytkownik ma możliwość sprawdzenia ilości posiadanych minut i SMS-ów w ramach premii poprzez kod _ 1033# _. Informacja będzie podawana w zaokrągleniu do pełnej minuty.

Premia Promocyjna zostanie dodana do konta użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od spełnienia warunku jej otrzymania. W przypadku użytkowników korzystających w momencie uzupełnienia konta z roamingu, opóźnienie w dodaniu premii do konta może trwać do 14 dni.

Promocja trwa do 31. października 2008 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)