Ekspres do zabudowy Bosch z największym ciśnieniem zaparzania kawy

Ekspres do zabudowy Bosch z największym ciśnieniem zaparzania kawy

Ekspres do zabudowy Bosch z największym ciśnieniem zaparzania kawy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.10.2014 14:28

Zdobywający popularność trend tworzenia otwartych kuchni często niesie ze sobą potrzebę wyposażenia ich w zabudowane sprzęty. Amatorów tego rozwiązania i „małej czarnej” z pewnością ucieszy fakt, iż na rynku dostępny jest ekspres do zabudowy o największym ciśnieniu parzenia kawy i opcją zapamiętywania smaku ulubionego napoju.

Zdobywający popularność trend tworzenia otwartych kuchni często niesie ze sobą potrzebę wyposażenia ich w zabudowane sprzęty. Amatorów tego rozwiązania i „małej czarnej” z pewnością ucieszy fakt, iż na rynku dostępny jest ekspres do zabudowy o największym ciśnieniu parzenia kawy i z opcją zapamiętywania smaku ulubionego napoju.

Ekspres do zabudowy marki Bosch tworzy jednolitą i spójną powierzchnię z frontami meblowymi, jego montaż jest niezwykle szybki, a dzięki automatycznemu mechanizmowi wysuwania uzyskujemy łatwy dostęp do wewnętrznych elementów urządzenia. O wydobywanie smaku i aromatu z ziaren kawy dba trwały i cichy młynek ceramiczny, gwarantujący bezawaryjną pracę i dokładny stopień zmielenia każdego ziarenka.

Jeśli dzień rozpoczynamy od espresso, możemy skorzystać z nowatorskiego rozwiązania, jakim jest AromaDouble Shot. Podwójny proces mielenia i parzenia kawy stoi na straży utrzymania aromatu, dlatego powstałe w efekcie espresso nie ma posmaku goryczy. Rozwiązanie to uzupełnia SensoFlow System –. system grzewczy, który kontroluje i stabilizuje temperaturę podczas całego procesu przygotowywania kawy, już od pierwszej filiżanki. To również dzięki niemu napój będzie gotowy w mniej niż 60 sekund od momentu włączenia urządzenia.
Ekspres Bosch wyróżnia się najwyższą wartością ciśnienia parzenia kawy - 1. barów. Zyskujemy przez to pewność, że z ziaren napoju wydobędziemy maksimum aromatu i smaku.
Urządzenie oferuje również możliwość zapamiętania ustawień swojego ulubionego napoju. Wystarczy wybrać opcję MyCoffee, a o dobranie wielkości kawy, jej rodzaju i mocy oraz proporcji mleka i kawy urządzenie zadba automatycznie. Warta podkreślenia jest także wygoda obsługi ekspresu - dzięki większym pojemnikom na wodę (2,5 l) i kawę ziarnistą (100. g), nie musimy pamiętać o ich uzupełnienia tak często, jak w przypadku ekspresów wolnostojących.
Cena: 7 74. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)