#dziejesienazywo: zwierzę w samochodzie, zalany sprzęt i ABC latania

#dziejesienazywo: zwierzę w samochodzie, zalany sprzęt i ABC latania
17.02.2016 15:24
#dziejesienazywo: zwierzę w samochodzie, zalany sprzęt i ABC latania
Źródło zdjęć: © chip.pl

Jak przewozić zwierzęta - bezpiecznie i zgodnie z prawem? Co zrobić, gdy laptop lub komórka ulegną zalaniu? Jak zachować się na lotnisku? O tym mówimy dziś w #dziejesięnażywo.

Przepisy dotyczące przewozu zwierząt samochodzie są bardzo niejednoznaczne. Jak zatem wybrać się z pupilem na urlop i nie zapłacić mandatu? O to zapytamy policjanta, a następnie wraz z Jarosławem Wardzyńskim, właścicielem sklepu domowypupil.pl, pokażemy sprzęt, który w takim transporcie może być pomocny. Jak wybrać odpowiednie szelki czy transporter? Co zrobić, żeby pies nie zniszczył tapicerki?

Polejemy też trochę wody –. i innych płynów – na sprzęt elektroniczny. Jak sobie poradzić a takiej sytuacji? W studiu krótki kurs pierwszej pomocy poprowadzi Alicja Grabowska. Razem z Alicją zrobimy też przegląd aplikacji przydatnych właścicielom zwierząt.

W części turystycznej praktyczne odpowiedzi na oczywiste i nieoczywiste pytania dotyczące latania: kiedy stawić się na lotnisku, jak się odprawić bez kolejki, jakie miejsce w samolocie jest najlepsze? O to spytamy eksperta spraw lotniczych Eryka Kłopotowskiego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)