Dzbanki filtrujące Hyundai - czysta woda od producenta samochodów

Dzbanki filtrujące Hyundai - czysta woda od producenta samochodów
16.08.2013 09:45
Dzbanki filtrujące Hyundai - czysta woda od producenta samochodów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Hyundai w naszym kraju znany jest głównie jako producent samochodów, ale na rynku dostępny jest także sprzęt kuchenny sygnowany tą marką. Dzbanki filtrujące Hyundai Aqua Optima oczyszczają wodę kranową ze nieczystości, metali ciężkich, herbicydów i pestycydów. Zyskujemy w ten sposób miękką wodę o mniejszej zawartości chloru.

Dzbanek filtrujący Hyundai z filtrem Aqua Optima używa mieszanki aktywnego węgla, która obniża zawartość chloru. Węgiel ma mieć także pozytywny wpływ na obniżanie poziomu herbicydów i pestycydów, które wraz ze środkami chemicznymi dostają się do wód gruntowych. To właśnie węgiel będący składnikiem tabletek do filtrów jest odpowiedzialny za czystość wody oraz pozbawia ją nieprzyjemnego posmaku i zapachu.

W tej fazie filtrowania filtry Aqua Optima używają systemu ionex, który zmniejszać ma zawartość metali ciężkich i azotanów. Ta technologia obniża także poziom glinu, ołowiu i miedzi. Redukuje też ilość węglanu wapnia odpowiedzialnego za powstawanie kamienia w urządzeniach kuchennych.

We czwartej fazie filtracji woda przecieka przez gęstą siateczkę - ma ona nadawać wodzie przejrzystość.

Filtry Aqua Optima dostępne w dzbankach filtrujących marki Hyundai: Clarion, Galia, Nelly i Polly.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)