Dystrybutor wody mySpring zaprojektowany przez Polaków

Dystrybutor wody mySpring zaprojektowany przez Polaków

Dystrybutor wody mySpring zaprojektowany przez Polaków
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
11.09.2012 11:41

Dystrybutor wody firmy Nestlé przeznaczony jest do użytku domowego – jest mniejszy niż większość podobnych urządzeń dostępnych na rynku.

Dystrybutor wody to urządzenie, które dotychczas widywaliśmy przede wszystkim w biurach i miejscach publicznych. Nic dziwnego –. to wygodne źródło wody, które jednak zabierałoby zbyt wiele miejsca, gdyby stało w kuchni czy w salonie. Poza tym, nie oszukujmy się, dystrybutor nie stanowi ozdoby wnętrza.

Mimo tych minusów na rynek trafiło właśnie urządzenie mySpring, które producent zachwala jako idealny domowy dystrybutor wody. Rzeczywiście, produkt jest mniejszy –. zmieści się na przykład na kuchennym blacie - i ładniejszy od innych urządzeń tego typu, występuje w trzech neutralnych kolorach: białym, szarym i czarnym.

Woda w dystrybutorze to woda źródlana, a konkretnie Nestlé Aquarel, a więc zapewne smaczniejsza i zdrowsza niż ta w kranie. Sam dystrybutor jest natomiast wygodniejszy w obsłudze od odkręcania kolejnych butelek z wodą mineralną –. zużywamy dzięki temu także mniej plastiku. Tak jak w innych urządzeniach tego typu, woda w mySpring może być czerpana w 2 temperaturach. 11-litrowe butle są bezpłatnie dostarczane do domu po wcześniejszym zamówieniu. Niestety, w małych mieszkaniach składowanie zapasu wody może stanowić problem.

Producent mySpring, firma Nestlé, zapewnia, że ich produkt wyróżnia na tle konkurencji energooszczędność. Chłodząc wodę, mySpring zużywa 0,7. kWh na dobę. Projekt urządzenia mySpring przygotowała polska firma designerska Towarzystwo Projektowe. Za stałą produkcję dystrybutora odpowiedzialny jest Ebac Watercoolers z Wielkiej Brytanii.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)