Dyson Digital Slim - bezprzewodowy odkurzacz ręczny

Dyson Digital Slim - bezprzewodowy odkurzacz ręczny
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

31.08.2012 15:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Dyson proponuje nowy sposób sprzątania. Dyson Digital Slim to bardzo lekki, bezprzewodowy odkurzacz, stworzony do szybkiego sprzątania.

Lekka, aluminiowa rura odkurzacza dosięgnie nawet do sufitu. Można ją odczepić, by wyczyścić bardzo ciasne miejsca np. siedzenia samochodowe. Dyson Digital Slim waży zaledwie 2,3 kg.

Dyson Digital Slim wykorzystuje technologię Root Cyclone i wykonujący 10. 000 obrotów na minutę cyfrowy silnik Dysona. Jest to niewielkie urządzenie o lekkiej konstrukcji i dużej gęstości mocy, do trzech razy szybsze niż silniki tradycyjne. Urządzenie korzysta z niklowo-manganowo-kobaltowych akumulatorów o mocy 22,2 V, które mają zapewniać 20 minut nieprzerwanej pracy bez spadku wydajności. Z myślą o uporczywym brudzie inżynierowie Dysona zaopatrzyli odkurzacz w dodatkowy przycisk, po wciśnięciu którego odkurzacz przez 8 minut działa ze zwiększoną mocą ssania. Zmotoryzowana głowica czyszcząca zaopatrzona została w antystatyczne włókna węglowe i sztywne szczotki nylonowe.

Odkurzacz Dyson Digital Slim dostępny będzie w Polsce od października 201. roku.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także