Dyktafon dla wymagających - Panasonic RR-XS600E-K

Dyktafon dla wymagających - Panasonic RR‑XS600E-K

Dyktafon dla wymagających - Panasonic RR-XS600E-K
Źródło zdjęć: © Panasonic
04.11.2010 13:00, aktualizacja: 04.11.2010 16:53

Panasonic wprowadza do sprzedaży w Polsce nowy model dyktafonu cyfrowego - RR-XS600E-K. To niewielkie urządzenie pozwala na zarejestrowanie aż 6 godzin materiału audio najwyższej jakości, bez kompresji

Podstawową zaletą nowego dyktafonu Panasonic jest możliwość nagrywania dźwięku w wysokiej jakości CD stereo bez kompresji (LPCM). Urządzenie umożliwia również nagrywanie dźwięku w popularnym formacie MP3. dzięki czemu pliki po zaimportowaniu do komputera PC mogą zostać odsłuchane w niemal każdym odtwarzaczu audio. Dyktafon RR-XS600E-K posiada ponadto funkcję redukcji szumów, która skutecznie eliminuje wszelkie zakłócenia powstające w miejscu nagrania.

Obraz
© (fot. Panasonic)

Dyktafon został wyposażony w silny tryb Zoom, czyli nagrywanie kierunkowe, które umożliwia nagranie głosu wybranej osoby z otoczenia, znajdującej się na wprost nagrywającego, co szczególnie sprawdzi się podczas rejestrowania przemówień, wykładów i wywiadów. Dodatkowo RR-XS600E-K, podobnie jak wcześniejsze modele Panasonic, umożliwia w trybie manualnym dowolne ustawienia dla nagrywania własnego głosu lub głosu osoby znajdującej się naprzeciwko, jeżeli dyktafon trzymany jest blisko ust; w zależności od warunków nagrywania, użytkownicy mogą ustawić czułość nagrywania, tryb nagrywania (mono, stereo), a także włączyć lub wyłączyć Zoom.

Do zapisu nagranego materiału audio model RR-XS600E-K wykorzystuje pamięć flash o pojemności 4 GB, która pozwala na zarejestrowanie od 6 do 109. godzin materiału, w zależności od trybu nagrywania. Nowy dyktafon Panasonic dostarcza użytkownikom dodatkowych korzyści dając możliwość wykorzystania go jako pamięć masową. Łatwą i szybką komunikację z komputerem osobistym zapewnia podłączenie do portu USB komputera.

Model RR-XS600E-K dostępny jest w sugerowanej cenie detalicznej 419 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)