"Dying Light 2" zostanie wydane przez Square Enix. Oczekiwana gra trafi do obu Ameryk

"Dying Light 2" zostanie wydane przez Square Enix. Oczekiwana gra trafi do obu Ameryk

"Dying Light 2" zostanie wydane przez Square Enix. Oczekiwana gra trafi do obu Ameryk
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Mateusz Żołyniak
30.05.2019 19:41, aktualizacja: 31.05.2019 09:38

Techland i Square Enix, łączą siły by dostarczyć graczom w krajach obu Ameryk Dying Light 2, oczekiwaną grę action RPG z otwartym światem.

"Dying Light 2" to ambitna kontynuacja bestsellera, w której gracze powracają do post-apokaliptycznego świata, gdzie ludzkość została zdziesiątkowana przez zarażonych. Gra już teraz wzbudza duże zainteresowanie, więc Techland rozpoczął współpracę z firmą Square Enix, dzięki której gracz z obu Ameryk będą mogli zagrać w nową część "Dying Light".

"Partnerstwo ze Square Enix, jest dla nas niesłychanie ekscytujące. Daje ono obu stronom niezwykłe możliwości, z których skorzystamy by zaprosić graczy w obu Amerykach do świata, nazywanego przez nas Modern Dark Ages" - mówi Ed Lin, Head of Marketing w Techlandzie

"Zaczynamy działać wspólnie już na targach E3. Przed nami świetna kampania, w której uwielbiane przez graczy elementy DNA Dying Light, zaprezentujemy w rozległym i okrutnym świecie opanowanym przez zarażonych" - dodaje Ed Lin.

"Jesteśmy podekscytowani tym, że nasza współpraca z Techlandem dotyczyć będzie Dying Light 2, jednego z najbardziej oczekiwanych przez branżę tytułów. Dying Light 2 to ambitny i innowacyjny projekt, który z pewnością zachwyci graczy. Ta gra bardzo dobrze pasuje do naszego portfolio i nie możemy się doczekać momentu, gdy na E3 poznamy więcej szczegółów" - mówi John Heinecke, Chief Marketing Officer w Square Enix.

Dying Light 2 przedstawia unikatową wizję postapokalipsy, nazwaną Modern Dark Ages. To bezlitosna i brutalna rzeczywistość w której zagrożeniem są nie tylko zarażeni, ale również nie mający zahamowań ludzie. Czy szybkie myślenie, niebywałe umiejętności parkouru i niezłomna wola walki uratują gracza przed pochłaniającą świat ciemnością? Podejmuj moralnie skomplikowane decyzje, zobacz na własne oczy, jaki mają wpływ na transformację chylącego się ku upadkowi miasta - The City. I zdecyduj o jego losie.

Grę napędza C-Engine - nowa generacja autorskiego silnika graficznego Techlandu. Dying Light 2 trafi na PC, Xbox One i PlayStation 4. Więcej informacji zostanie ujawnionych na E3 2019!

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)