"Dying Light 2" zostanie wydane przez Square Enix. Oczekiwana gra trafi do obu Ameryk

"Dying Light 2" zostanie wydane przez Square Enix. Oczekiwana gra trafi do obu Ameryk30.05.2019 19:41
"Dying Light 2" zostanie wydane przez Square Enix. Oczekiwana gra trafi do obu Ameryk
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Techland i Square Enix, łączą siły by dostarczyć graczom w krajach obu Ameryk Dying Light 2, oczekiwaną grę action RPG z otwartym światem.

"Dying Light 2" to ambitna kontynuacja bestsellera, w której gracze powracają do post-apokaliptycznego świata, gdzie ludzkość została zdziesiątkowana przez zarażonych. Gra już teraz wzbudza duże zainteresowanie, więc Techland rozpoczął współpracę z firmą Square Enix, dzięki której gracz z obu Ameryk będą mogli zagrać w nową część "Dying Light".

"Partnerstwo ze Square Enix, jest dla nas niesłychanie ekscytujące. Daje ono obu stronom niezwykłe możliwości, z których skorzystamy by zaprosić graczy w obu Amerykach do świata, nazywanego przez nas Modern Dark Ages" - mówi Ed Lin, Head of Marketing w Techlandzie

"Zaczynamy działać wspólnie już na targach E3. Przed nami świetna kampania, w której uwielbiane przez graczy elementy DNA Dying Light, zaprezentujemy w rozległym i okrutnym świecie opanowanym przez zarażonych" - dodaje Ed Lin.

"Jesteśmy podekscytowani tym, że nasza współpraca z Techlandem dotyczyć będzie Dying Light 2, jednego z najbardziej oczekiwanych przez branżę tytułów. Dying Light 2 to ambitny i innowacyjny projekt, który z pewnością zachwyci graczy. Ta gra bardzo dobrze pasuje do naszego portfolio i nie możemy się doczekać momentu, gdy na E3 poznamy więcej szczegółów" - mówi John Heinecke, Chief Marketing Officer w Square Enix.

Dying Light 2 przedstawia unikatową wizję postapokalipsy, nazwaną Modern Dark Ages. To bezlitosna i brutalna rzeczywistość w której zagrożeniem są nie tylko zarażeni, ale również nie mający zahamowań ludzie. Czy szybkie myślenie, niebywałe umiejętności parkouru i niezłomna wola walki uratują gracza przed pochłaniającą świat ciemnością? Podejmuj moralnie skomplikowane decyzje, zobacz na własne oczy, jaki mają wpływ na transformację chylącego się ku upadkowi miasta - The City. I zdecyduj o jego losie.

Grę napędza C-Engine - nowa generacja autorskiego silnika graficznego Techlandu. Dying Light 2 trafi na PC, Xbox One i PlayStation 4. Więcej informacji zostanie ujawnionych na E3 2019!

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)