DVD LG DVS450H - ikona nowoczesnego wzornictwa

DVD LG DVS450H - ikona nowoczesnego wzornictwa

DVD LG DVS450H - ikona nowoczesnego wzornictwa
15.07.2009 15:39, aktualizacja: 15.07.2009 15:55

Ikona stylu w formacie DVD - tak od dziś można mówić o nowym odtwarzaczu LG DVS450H, wyróżnionym 3 międzynarodowymi nagrodami: iF Design Award 2009, Red dot Design Award oraz International Design Excellence Awards (IDEA). LG DVS450H otrzymał także nagrodę Good Design Award 2009 w Korei.

Odtwarzacz DVS450. jest flagowym przykładem łączenia przez LG zaawansowanej technologii ze stylowym wzornictwem - komentuje Jarosław Turant, Brand Manager działu RTV i AV LG Electronics Polska. Najbardziej prestiżowe wyróżnienia przyznane odtwarzaczowi LG jasno potwierdzają, że dziś nie liczy się tylko najnowsza technologia. Równie ważny dla użytkowników jest projekt urządzenia, jego wygląd, przesądzający niejednokrotnie o wyborze sprzętu do domu - dodaje Turant.

Obraz
© (fot. LG)

Nagrodzone urządzenie skrywa w sobie zaawansowane funkcje, które sprawią, że przekona do siebie nie tylko fanów nowoczesnego wzornictwa, ale też wielbicieli multimediów. Odtwarza pliki DivX w jakości HD i czyta formaty CD, DVD, MP3. WMA i JPEG. Ponadto jest kompatybilny z przenośnymi dyskami USB, dzięki czemu umożliwia dostęp do zgromadzonej tam muzyki, plików wideo lub zdjęć. Standardowe filmy DVD skalowane do rozdzielczości 720p, 1080i oraz 1080p oferują obraz Full HD.

Nagrody International Design Excellence Awards (IDEA) przyznawane są od 198. roku przez stowarzyszenie Industrial Designers Society of America (IDSA) produktom wyróżniającym się doskonałym wzornictwem. iF Product Design Award to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie wzornictwa na świecie, przyznawane przez International Forum Design GmbH z siedzibą w Hanowerze. Natomiast nagroda Red dot Award to wyróżnienie dla produktów w danej branży najlepiej łączących innowacyjność, funkcjonalność i najwyższą jakość wykonania.

Obraz
© (fot. LG)

Nagrodzony odtwarzacz LG DVS450. dostępny jest na rynku w cenie sugerowanej 499zł.

Już niedługo na naszych łamach test nagrodzonego odtwarzacza.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)