"Dungeon Hunter" dla iPhone'a już dostępny

"Dungeon Hunter" dla iPhone'a już dostępny

21.09.2009 15:07, aktual.: 21.09.2009 15:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W App Store pojawiła się kolejna świetna pozycja od Gameloft – twórców wysokiej jakości gier dla iPhone’a. “Dungeon Hunter”, bo tak nazywa się najnowsza produkcja, powinien szczególnie przypaść do gustu fanom gier takich jak Diablo. Jest to Hack’n'Slash w świetnej oprawie audiowizualnej. Oczywiście środowiska, które będziemy przemierzać jedną z trzech klas postaci są w 3D

Główne cechy gry:

- odkryj olbrzymi świat Gothicus i wykonuj wiele różnorodnych questów i misji; w trakcie podróży odnajdź 5 wróżek, które będą ci towarzyszyć obdarowując cię różnymi bonusami.
- stwórz własną postać: wybierz jej klasę spośród Łajdaka (działaj z ukrycia), Rycerza (jeżeli twoją ulubioną bronią jest miecz) lub Maga (unicestwiaj wrogów za pomocą potężnych zaklęć).
- rozwijaj swoją postać w trakcie wędrówki, zdobywaj punkty doświadczenia za zabitych wrogów i ukończone questy, a następnie dystrybuuj je pomiędzy wybrane przez ciebie cechy postaci.
- tony przedmiotów, broni i pancerzy do znalezienia i kupienia u handlarzy. Zmieniają one zarówno wygląd, jak i możliwości twojej postaci.
- wciągająca rozgrywka na wiele godzin, pokonaj siły zła za pomocą ostrza lub magii odkrywając przy tym tajemnice swojej przeszłości.

Film prezentujący grę:

“Dungeon Hunter” dostępny jest w App Store za 6,99 USD.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)