Drzwiczki dla kota - daj mu więcej swobody

Drzwiczki dla kota - daj mu więcej swobody
Źródło zdjęć: © ferplast.com

17.12.2008 14:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak powszechnie wiadomo, koty to bardzo niezależne zwierzęta. Te domowe starają się chodzić własnymi ścieżkami. Często jednak przebywają one w całkowitym zamknięciu...

Jak powszechnie wiadomo, koty to bardzo niezależne zwierzęta. Te domowe starają się chodzić własnymi ścieżkami. Często jednak przebywają one w całkowitym zamknięciu i ich swoboda jest znacznie ograniczona. Zapewne część z nas daje swojemu pupilowi odrobinę wolności i wypuszcza go na dwór. W takiej sytuacji problemem może okazać się jego powrót do domu o odpowiadającej nam porze – przecież nie zostawimy na noc otwartych drzwi czy okien. Gdy mamy już dość wieczornych nawoływań naszego zwierzaka, a mimo to chcielibyśmy dawać mu trochę swobody być może rozwiązaniem będzie instalacja specjalnych drzwiczek – _ Swing 7 _ firmy _ Ferplast _.

Są do drzwi wahadłowe zaprojektowane z myślą o kotach. Umożliwiają im one łatwe wyjście na zewnątrz oraz wejście z powrotem do domu. Posiadają ramkę zapewniającą ochronę przed wiatrem oraz wskaźnik pozwalający zorientować się czy nasz kot jest w domu czy na zewnątrz. Dzięki specjalnej blokadzie oprócz standardowego zamknięcia / otwarcia możemy ustawić tryb umożliwiający wyłącznie wejście lub wyjście –. przydatna funkcja jeśli np. nasz kot wraca późnym wieczorem i nie chcemy by bez naszej wiedzy wychodził w nocy na zewnątrz. Ciekawostką jest specjalny zamek z dołączoną obrożą wyposażoną w magnetyczny klucz. Zapewni on ochronę naszego domu przed wejściem nieproszonych gości np. dzikich kotów. By wyłącznie nasz zwierzak mógł otwierać i zamykać drzwiczki poprzez zbliżenie się do urządzenia. wystarczy założyć na jego szyi specjalną obrożę.

Drzwiczki _ Swing 7 dostępne są w kolorze białym lub brązowym. Ich wymiary to 22,5 cm x 25,2 cm x 10,5 cm. Mogą być montowane zarówno w ścianach jak i drzwiach wykonanych z drewna, szkła czy metalu. Cena **gadżetu wynosi około _ 120 złotych _. W ofercie ** Ferplast _znajdziemy również drzwiczki dla psów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także