Drzwiczki dla kota - daj mu więcej swobody

Drzwiczki dla kota - daj mu więcej swobody

Drzwiczki dla kota - daj mu więcej swobody
Źródło zdjęć: © ferplast.com
17.12.2008 14:07

Jak powszechnie wiadomo, koty to bardzo niezależne zwierzęta. Te domowe starają się chodzić własnymi ścieżkami. Często jednak przebywają one w całkowitym zamknięciu...

Jak powszechnie wiadomo, koty to bardzo niezależne zwierzęta. Te domowe starają się chodzić własnymi ścieżkami. Często jednak przebywają one w całkowitym zamknięciu i ich swoboda jest znacznie ograniczona. Zapewne część z nas daje swojemu pupilowi odrobinę wolności i wypuszcza go na dwór. W takiej sytuacji problemem może okazać się jego powrót do domu o odpowiadającej nam porze – przecież nie zostawimy na noc otwartych drzwi czy okien. Gdy mamy już dość wieczornych nawoływań naszego zwierzaka, a mimo to chcielibyśmy dawać mu trochę swobody być może rozwiązaniem będzie instalacja specjalnych drzwiczek – _ Swing 7 _ firmy _ Ferplast _.

Są do drzwi wahadłowe zaprojektowane z myślą o kotach. Umożliwiają im one łatwe wyjście na zewnątrz oraz wejście z powrotem do domu. Posiadają ramkę zapewniającą ochronę przed wiatrem oraz wskaźnik pozwalający zorientować się czy nasz kot jest w domu czy na zewnątrz. Dzięki specjalnej blokadzie oprócz standardowego zamknięcia / otwarcia możemy ustawić tryb umożliwiający wyłącznie wejście lub wyjście –. przydatna funkcja jeśli np. nasz kot wraca późnym wieczorem i nie chcemy by bez naszej wiedzy wychodził w nocy na zewnątrz. Ciekawostką jest specjalny zamek z dołączoną obrożą wyposażoną w magnetyczny klucz. Zapewni on ochronę naszego domu przed wejściem nieproszonych gości np. dzikich kotów. By wyłącznie nasz zwierzak mógł otwierać i zamykać drzwiczki poprzez zbliżenie się do urządzenia. wystarczy założyć na jego szyi specjalną obrożę.

Drzwiczki _ Swing 7 dostępne są w kolorze białym lub brązowym. Ich wymiary to 22,5 cm x 25,2 cm x 10,5 cm. Mogą być montowane zarówno w ścianach jak i drzwiach wykonanych z drewna, szkła czy metalu. Cena **gadżetu wynosi około _ 120 złotych _. W ofercie ** Ferplast _znajdziemy również drzwiczki dla psów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)