Druga dusza Samsunga

Druga dusza Samsunga

Druga dusza Samsunga
06.03.2008 10:27

Samsung SGH-G400 Soul to drugi po modelu U900 Soul przedstawiciel nowej, ekscytującej linii produktów koreańskiego producenta. Linia Soul skupia się na połączeniu piękna z najnowszymi technologiami.

Samsung SGH-G400 Soul to drugi po modelu SGH-U900 Soul przedstawiciel nowej, ekscytującej linii produktów koreańskiego producenta. Linia Soul skupia się na połączeniu piękna z najnowszymi technologiami.

Tym razem mamy do czynienia z telefonem z klapką. Telefon posiada ekran o przekątnej 2,22 cala i rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli), wyświetlający 262 tys. kolorów. Urządzenie łączy się ze światem z prędkością do 7,2 Mb/s dzięki modułowi HSDPA, który uzupełniają Bluetooth 2.0 i USB 2.0. W telefonie o wymiarach 102,8 x 51,5 x 15,2 mm zmieszczono jeszcze odtwarzacz muzyczny, radio i czytnik kart MicroSDHC.

Na zewnątrz telefon posiada drugi ekran, o dokładnie tych samych parametrach i wielkości co ekran wewnętrzny, a dodatkowo w całości dotykowy. Za jego pomocą możliwe jest kontrolowanie telefonu bez jego otwierania. Sprawę ułatwia nowe, intuicyjne menu pozwalające na zmianę układu elementów pulpitu w zależności od potrzeb oraz system _ Vibration feedback _, pozwalający poczuć przyciski wyświetlane na ekranie.

Duży, zewnętrzny ekran jest idealnym kompanem aparatu fotograficznego o rozdzielczości 5Mpix z autofokusem. Aparat fotograficzny zaopatrzono w funkcję automatycznej detekcji twarzy, stabilizację obrazu i algorytmy zapisu obrazu WDR (ang. _ Wide Dynamic Range _), pozwalające na uzyskanie większej dynamiki zdjęć.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)