Drogie głośniki bezprzewodowe Creative T6 Series II

Drogie głośniki bezprzewodowe Creative T6 Series II

Drogie głośniki bezprzewodowe Creative T6 Series II
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.02.2013 14:06, aktualizacja: 21.02.2013 15:53

Głośniki Creative T6 Series II to bezprzewodowy zestaw 2.1 z dość mocnymi basami oraz możliwością wyboru między dźwiękiem stereofonicznym a przestrzennym. Niestety, głośniki nie należą do najtańszych.

Głośniki Creative T6 Series II wyposażone zostały w kodek aptX do bezprzewodowego przesyłania strumieniowego dźwięku. Dzięki niemu, zestaw można w łatwy sposób sparować z każdym urządzeniem posiadającym moduł Bluetooth. T6 Series II sprawdzą się również z komputerami stacjonarnymi nieposiadającymi technologii bezprzewodowej dzięki możliwości podłączenia ich za pomocą nadajnika USB Creative BT-D1 kompatybilnego z technologią Bluetooth i aptX.

T6 Series II z grona innych zestawów 2.1 wyróżnia możliwość przeistoczenia ich w pełnowymiarowy zestaw 5.1. Wszystko to dzięki głośnikom satelitarnym z regulacją kąta ustawienia. Aby skorzystać z tego rozwiązania należy obrócić górną część głośników satelitarnych. Ponadto po usunięciu podstawek z głośników satelitarnych, możliwe jest zamontowanie ich na ścianie. W zestawie znalazł się również głośnik niskotonowy wzbogacający dźwięk w mocne basy. Kompaktowa obudowa subwoofera kryje w sobie technologię SLAM, polegającą na symetrycznym obciążeniu modułu akustycznego.

Zestaw został wyposażony w pilota zdalnego sterowania wykorzystującego podczerwień oraz w wielofunkcyjny cyfrowy regulator, umożliwiający zmiany źródła dźwięku (Bluetooth, USB lub Aux In), regulację głośności oraz parowanie głośników z nadajnikami Bluetooth.

Cena: 1599 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)