Douszne słuchawki za "jedyne" 7000 zł

Douszne słuchawki za "jedyne" 7000 zł

Douszne słuchawki za "jedyne" 7000 zł
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.05.2014 23:58

Jerry Harvey Audio postanowiło podjąć współpracę z marką Astell & Kern. Owocem tej współpracy jest limitowana edycja uniwersalnych monitorów odsłuchowych (słuchawek) JH Roxane dedykowana do współpracy z odtwarzaczami Astell & Kern.

Dla osiągnięcia maksimum jakości inżynierowie zastosowali w słuchawkach aż 1. przetworników na każdy kanał! To pierwsza tego typu konstrukcja na świecie. Dźwięk pomiędzy przetwornikami przekazywany jest przez zwrotnice tworząc układ typu triple quad driver. Całość udało się zamknąć w bardzo kompaktowej obudowie z frontami wykonanymi z włókna węglowego.

Słuchawki oferują możliwość regulacji trybu pracy driverów niskotonowych w zakresie od płaskiego do podbitego o 15dB dla częstotliwości 10Hz-100Hz. Nie bez znaczenia jest również zastosowany odpinany kabel 4 polowy, wykorzystujący zbalansowany port audio zastosowany w odtwarzaczach . Tradycyjny przewód 3 polowy, również znajduje się na wyposażeniu. AKR0. wspierają też zastrzeżoną przez producenta technologię Freq Phase umożliwiającą przekazanie każdego dźwięku tak dokładnie jak to możliwe, zgodnie z założeniami artystów.

Odtwarzacze Astell&Kern AK12. i AK240 to referencyjne źródła dźwięku, a słuchawki AKR03 zostały zaprojektowane specjalnie do tych modeli aby zapewnić wysoką jakość dźwięku i perfekcyjne odwzorowanie każdego detalu.

Cena dla użytkownika końcowego to 6999 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)