Douszne słuchawki z aktywną redukcją szumów: AKG K391NC

Douszne słuchawki z aktywną redukcją szumów: AKG K391NC

Douszne słuchawki z aktywną redukcją szumów: AKG K391NC
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.09.2013 11:16, aktualizacja: 23.09.2013 10:00

AKG K391NC to nowe na rynku douszne słuchawki wyposażone w elektroniczny system redukcji szumów. System przy pomocy specjalnych mikrofonów zamontowanych w obudowach słuchawek analizuje zewnętrzny hałas, a następnie tak koryguje dźwięk słyszalny w słuchawce, że ucho odbiera tylko czysty sygnał audio.

Bez kabla zasilającego same słuchawki ważą 8 gramów. Niska waga wynika z przeniesienia aktywnego układu redukcji szumów do kabla zasilającego. Dynamiczne przetworniki, ukryte w czarno-srebrnej obudowie (konstrukcja zamknięta) przenoszą dźwięk w paśmie 12Hz - 24kHz. Czas pracy układu redukującego niepożądany szum wyliczono na maksymalnie 3. godzin na jednym ładowaniu akumulatora.

Słuchawki umożliwiają sterowanie urządzeniami przenośnymi Apple za pośrednictwem trójprzyciskowego pilota umieszczonego na kablu. Pilot wyposażony jest także mikrofon umożliwiający przeprowadzanie połączeń telefonicznych bez zdejmowania słuchawek. Słuchawki zaopatrzono w sztywne etui, dwa przewody, dostosowane do różnych modeli urządzeń Apple, a także w adapter pozwalający podłączyć słuchawki do gniazd audio w samolotach.

Cena 700 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)