dot - Packard Bell tworzy netbooka

dot - Packard Bell tworzy netbooka
Źródło zdjęć: © Packard Bell

02.12.2008 09:14, aktual.: 02.12.2008 09:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Packard Bell zaprezentował "dot", pierwszego netbooka z
ekranem 8,9 cala zaprojektowanego przez Packard Bell z myślą o
konsumentach. To najnowszy przykład doskonałych konstrukcji firmy,
łączących najnowocześniejsze technologie z łatwą obsługą i atrakcyjnym
wzornictwem, przyciągającym uwagę konsumentów

*Packard Bell zaprezentował "dot", pierwszego netbooka z ekranem 8,9 cala zaprojektowanego przez Packard Bell z myślą o konsumentach. To najnowszy przykład doskonałych konstrukcji firmy, łączących najnowocześniejsze technologie z łatwą obsługą i atrakcyjnym wzornictwem, przyciągającym uwagę konsumentów. *
Doskonały towarzysz podróży
Notebook nie zmieści się dyskretnie na kawiarnianym stoliku, ale dot sprawdzi się tam doskonale. Jego małe wymiary czynią go idealnym narzędziem do przeglądania dokumentów podczas podróży. Notebook nie zmieści się w damskiej torebce, lecz dot wpasuje się tam z łatwością. Rodzice mogą mieć obawy powierzając dziecku do szkoły jedynego domowego notebooka, ale dot świetnie się do tego celu nadaje. Netbook Packard Bell został zaprojektowany z myślą o takich właśnie sytuacjach. Jeżeli notebook porównać do rodzinnego auta, to dot jest skuterem. To idealny dodatkowy komputer PC dający całej rodzinie dostęp do Internetu w każdym miejscu.

Obraz
© dot (fot. Packard Bell)

Wygodniejszy niż smartphone
dot, pomyślany jako dyskretny i praktyczny towarzysz, wyróżnia się wąską obudową, dzięki której doskonale mieści się do torby na ramię, a ekran o przekątnej 8,9 cala i rozdzielczości 1024x600 nie męczy wzroku. Na telefonach typu smartphone pisze się niewygodnie w komunikatorach internetowych, ale nie dotyczy to netbooka dot. Jego klawiatura jest wystarczająco duża zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Pełny system operacyjny Windows XP zapewnia użytkownikom wszystkie tak dobrze znane im funkcje.

Obraz
© Netbook dot (fot. Packard Bell)

Multimedialna inspiracja
Procesor Intel® Atom i 1GB pamięci RAM zapewniają wydajność i długi czas pracy na akumulatorze. W razie potrzeby jest nawet miejsce na dodatkowy, sześciokomorowy akumulator. Dysk twardy o pojemności 160GB, 3 złącza USB i czytnik kart pięciu typów ułatwiają przerzucenie zdjęć z aparatu cyfrowego, a ekran doskonale nadaje się do wspólnego ich oglądania. dot to także doskonały komunikator sieciowy, dzięki wbudowanej karcie sieci bezprzewodowej Wi-Fi (b/g), opcjonalnemu modułowi 3G i zintegrowanej kamerze internetowej.

Dostępność i ceny
dot dostępny jest na rynku europejskim od listopada w cenie około €399.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)