Dodatkowe opłaty za roaming w także w Plusie na kartę. Zmiany nadejdą już niedługo

Dodatkowe opłaty za roaming w także w Plusie na kartę. Zmiany nadejdą już niedługo

Dodatkowe opłaty za roaming w także w Plusie na kartę. Zmiany nadejdą już niedługo
Źródło zdjęć: © East News | Maciej Goclon
Arkadiusz Stando
28.05.2018 15:58, aktualizacja: 28.05.2018 16:14

29 czerwca użytkownicy Plus na kartę, Plus Internet na Kartę oraz Plush Na kartę korzystając z roamingu muszą spodziewać się dodatkowych opłat. Początkowo było wiadomo, że klienci z abonamentem zapłacą więcej, ale operator informuje, że dotknie to również użytkowników usług "na kartę".

Dodatkowe opłaty za roaming w Plusie na kartę będą takie same jak dla klientów z abonamentem oraz miksa. Będzie to 7 groszy za minutę wykonywanego połączenia głosowego, 5 groszy za minutę połączenia odebranego oraz 4,66 zł za gigabajt transmisji danych. Opłaty operator zacznie naliczać od 29 czerwca 2018 roku.

Klienci dostaną za to także kilka prezentów od operatora. Użytkownicy posiadający nielimitowane rozmowy w kraju otrzymają pakiet 100 minut na połączenia w roamingu (wychodzące i przychodzące). Użytkownicy z pakietami na krajową transmisję danych otrzymają 0,5 GB do wykorzystania w roamingu w UE. Jeśli jednak ilość pakietu w Polsce wynosi mniej niż 0,5 GB, do wykorzystania w roamingu będą mieli dokładnie taką samą ilość, co w kraju.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)