Dodatkowe minuty i SMS-y za każdą złotówkę doładowania

Dodatkowe minuty i SMS‑y za każdą złotówkę doładowania

Dodatkowe minuty i SMS-y za każdą złotówkę doładowania
Źródło zdjęć: © sxc.hu
22.08.2013 13:27, aktualizacja: 22.08.2013 15:13

Od dziś klienci oferty Orange na kartę mogą skorzystać z usługi - "Masz Minuty i Masz SMSy", w której za każdą złotówkę wydaną na doładowanie konta dostaną bonus w postaci dodatkowej minuty oraz trzech SMS-ów do wszystkich sieci.

Do wyboru są dwa warianty usługi z bonusem w postaci minut lub SMS-ów. Klienci mogą wybrać rodzaj bonusu, który chcą dostawać lub włączyć oba. Korzystanie z jednego z nich kosztuje tylko 1 zł (z VAT) miesięcznie. W zamian klient otrzymuje:

w wariancie „Masz Minuty”, za każdą złotówkę doładowania - 1 dodatkową minutę na połączenia do wszystkich sieci komórkowych w Polsce,

w wariancie „Masz SMS-y”, za każdą złotówkę doładowania –. 3 dodatkowe SMS-y do wykorzystania na wiadomości wysyłane do dowolnej sieci komórkowych w Polsce.

Oznacza to, że wydając tylko 2 złote (z VAT) miesięcznie, na przykład przy doładowaniu za 2. zł, klient dostanie 25 dodatkowych minut na połączenia do wszystkich sieci oraz 75 SMS.

Usługa jest dostępna dla klientów oferty Orange na kartę korzystających z planów taryfowych Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go oraz abonentów oferty Zetafon i Minutofon.

Wybrane warianty usługi można aktywować bezpłatnym SMS-em lub kodem SSD wpisywanym na klawiaturze telefonu:

•. „Masz Minuty” – wysyłając SMS o treści MINUTY pod numer 80700 lub wpisując krótki kod 10164# i wciskając przycisk [zadzwoń],
•. „Masz SMS-y” – wysyłając SMS o treści SMS pod numer 80700 lub wpisując krótki kod 10163# i wciskając przycisk [zadzwoń]

Ważność otrzymanego bonusa jest taka sama jak doładowania jednak nie dłuższa niż 3. dni.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)