Dla fanów telefonów z klapką: tani i prosty Kazam Life C4

Dla fanów telefonów z klapką: tani i prosty Kazam Life C4

Dla fanów telefonów z klapką: tani i prosty Kazam Life C4
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
26.05.2014 09:32, aktualizacja: 26.05.2014 10:58

Kazam Life C4 to klasyczny telefon z klapką. Nie jest to smartfon, a zwykły, prosty telefon wyposażony tylko w podstawowe funkcje. Jego atutem jest jednak cena, która wynosi 170 zł.

Telefon wyposażony został w niewielki ekranik o przekątnej 2,2-cala oraz w klasyczną klawiaturę z dużymi przyciskami fizycznymi. Dodatkowo pod ekranem 3 klawisze szybkiego wybierania najczęściej używanych numerów. Przydatną funkcją –. szczególnie dla osób starszych, lub dzieci - może być znajdujący się z tyłu obudowy przycisk SOS, po naciśnięciu którego w przypadku zagrożenia, zostanie automatycznie zainicjowane połączenie lub zostanie wysłany SMS do ustawionych wcześniej numerów alarmowych.

Life C4 działa do 24. godzin i posiada baterię 800 mAh. W porównaniu ze smartfonami bateria wydaje się niewielka, jednak musimy pamiętać, że telefon posiada niewielki ekran, a także pozbawiony jest funkcji, które stale działają w tle – np. ustalanie lokalizacji, czy połączenie z internetem. Z boku obudowy znajdują się trzy łatwo przyciski – pierwszy aktywujący funkcję aparatu oraz dwa do ustawiania głośności. Użytkownicy mogą korzystać z dodatkowych funkcji jakie posiada telefon – kalkulatora, budzika, radia FM.

Po zamknięciu klapki, na panelu frontowym widoczne są 3 diody informujące o nieprzeczytanej wiadomości, nieodebranym połączeniu lub rozładowanej baterii.

Cena: 170 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)